آیا جشنواره «کَن» بدون بیمه و اسپانسر می‌تواند یکسال دوام بیاورد؟
کد خبر: 994862
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004AoA
تاریخ انتشار: ۲۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۵
مدیران مهم‌ترین جشنواره سینمایی اروپا ضمن آنکه بیمه نیستند مدعی‌اند که با اتکا به صندوق ذخیره خود، بدون برگزاری جشنواره می‌توانند بی‌نگرانی، یکسال به کار خود ادامه بدهند.
 سرویس فرهنگ و هنر جوان آنلاین: از ابتدای شیوع ویروس کرونا همه منتظرند تا ببینند جشنواره کن به عنوان یکی از مهمترین جشنواره‌های دنیا برگزار می‌شود یا خیر؟

در ابتدا مدیران این جشنواره صریحاً از برگزاری این جشنواره سینمایی فرانسوی خبر دادند، زیرا احتمال شیوع این ویروس را بسیار پایین می‌دانستند. اما حالا که این ویروس در حال گسترش در سرتاسر جهان است، مدیران این جشنواره نیز کمی نگرانند و حالا گفته‌اند که اگر این بیماری تا روز برگزاری جشنواره مهار نشود نگرانی از تعطیلی این جشنواره نداریم.

پیر لسکور رئیس جشنواره فیلم کن با اطمینان به فیگارو گفت: می‌توانیم یک سال را بدون درآمد بگذرانیم. زیرا این جشنواره به دلیل صندوق ذخیره‌ای که ایجاد کرده است می‌تواند یک سال بدون درآمد را بگذراند. او با این حال می‌گوید: ما همچنان برای برگزاری جشنواره خوش‌بینیم.

ورایتی هم در ضمن این خبر گزارشی نوشته و در آن به صورت کنایه‌ای تأکید کرده است که این جشنواره سینمایی بیمه نیست و نمی‌تواند الان درخواست بیمه هم ارائه دهد. این رسانه ضمن اشاره به مصاحبه مدیر کن با فیگارو گفته است که تا ۱۰ روز قبل بیمه پیشنهاداتی به این جشنواره داده است که در فرصتی برای بیمه شدن آن را قبول کند که در کمال تعجب مدیر این جشنواره آن را قبول نکرده است و حالا فرصت دیگری برای بیمه شدن این جشنواره وجود ندارد.

این جشنواره سینمایی که ۳۰ میلیون یورو هزینه برگزاری‌اش است توسط اسپانسر‌ها تأمین بودجه می‌شود، حالا با فرض عدم برگزاری آن و نبودن اسپاسنر‌ها و بیمه نبودن آن باید دید که آیا کن با وجود ادعای مدیرانش می‌تواند یکسال با صندوقش ادامه حیات دهد یا خیر؟
منبع: تسنيم
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار