ارتش برای حفظ سلامت مردم و ارتقای توان دفاعی تلاش دارد
کد خبر: 994737
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Am9
تاریخ انتشار: ۲۰ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۳:۲۹
امیر سرلشکر موسوی:
فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: ارتش همزمان با خدمت به مردم و یاری دولت به تقویت امنیت مرز‌ها و حفظ و ارتقای توان دفاعی خود نیز توجه داشته و دارد.
سرویس سیاسی جوان آنلاین: به گزارش ایرنا، سرلشکر سیدعبدالرحیم موسوی روز گذشته با حضور در قرارگاه پدافند زیستی ارتش و در دیدار با فرماندهان این قرارگاه و رؤسای ادارات بهداشت و درمان ارتش و نیرو‌های تابعه ضمن قدردانی، عنوان داشت: امروز، جامعه بهداشتی و درمانی کشور شایستگی‌های خود را در حفظ سلامت مردم به خوبی نشان داده، به نحوی که مجاهدت مجاهدان نظام سلامت در تاریخ کشور ماندگار و افتخارآفرین خواهد ماند. موسوی افزود: آنچه امروز ملت بزرگوار ایران به خوبی نظاره‌گر آن هستند، تلفیق علم، تخصص، تعهد پزشکی و فداکاری و سربازی به صورت توأمان توسط بخش بهداشت و درمان ارتش برای کمک به مردم در عرصه مبارزه با کرونا است. وی خاطرنشان کرد: ارتش جمهوری اسلامی ایران همزمان با خدمت به مردم و یاری دولت به تقویت امنیت مرز‌ها نیز توجه کافی داشته و علاوه بر تلاش در حفظ سلامت مردم، به امنیت کشور و حفظ و ارتقای توان دفاعی خود نیز توجه لازم را مبذول داشته و می‌دارد.

فرمانده کل ارتش یادآور شد: ارتش جمهوری اسلامی ایران از همان لحظات اولیه شیوع این ویروس، برنامه‌ها و اقدامات مناسبی را در حوزه‌های عملیاتی و آموزشی در راستای بهبود سلامت مردم پیش‌بینی و اقدامات لازم را به عمل آورد. بخش بهداشت و درمان ارتش در این عرصه کارزار نیز با حضور به موقع و به‌کارگیری ظرفیت و توان خود جوهره واقعی‌اش را در راستای شعار «ارتش فدای ملت» به خوبی نشان داده است.

موسوی در ادامه تصریح کرد: امروز، سپیدپوشان بخش بهداشت و درمان ارتش همان‌گونه که تاکنون در خط مقدم تمامی حضور‌های ارتش جمهوری اسلامی ایران در دوران‌های دفاع مقدس، دفاع از حرم و اقدامات بازدارندگی، سربلندی و موفقیت در بلایای طبیعی مانند زلزله و سیل و ... بوده‌اند، این بار نیز در خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا قرار گرفته و با خدمت‌رسانی به مردم شریف ایران اسلامی در قالب طرح‌های مردم یاری علاوه بر حفظ سلامت، امنیت و توان رزم؛ افتخار دیگری را نصیب ارتش غیرتمند جمهوری اسلامی ایران کرده و جلوه دیگری از رحماء بینهم را به نمایش گذاشته‌اند.

فرمانده کل ارتش سرعت عمل در حاضر شدن و بُروز روحیه‌های ستودنی کادر بهداشت و درمان ارتش را نیز بسیار مهم دانست و گفت: البته بنده اعتقاد داشتم بهداشت و درمان ارتش دارای توانمندی‌های فوق‌العاده‌ای است که متناسب با توان و ظرفیت‌هایش باید بیشتر مورد استفاده قرار بگیرد، اما اینکه در یک شرایط تلخ، شیرینی ارائه این توان را بچشیم از زیبایی‌های روزگار است.

موسوی همچنین گفت: در این شرایط که کشور و ملت ما در مبارزه همه‌جانبه و فراگیر با این بیماری و ویروس هستند، ارتش جمهوری اسلامی ایران با توجه به گسترش ویروس کرونا و پروسه بیماری در تمامی جغرافیای کشور، به‌عنوان یک تکلیف شرعی بر خود واجب دانسته علاوه بر انجام وظایف ذاتی و قانونی خویش؛ با استفاده از همه امکانات بالفعل و بالقوه خود و خدمت‌رسانی به ملت بزرگوار ایران؛ عشق و ارادت خود به ملت غیور و صبور ایران اسلامی را به منصه ظهور برساند و مجاهدتی دیگر از سربازان وطن در بخش بهداشت و درمان را بر صفحات پرافتخار این نظام، نیرو‌های مسلح و ارتش جمهوری اسلامی ایران بیفزاید.

وی افزود: از همه عزیزان بخش‌های مختلف بهداشت و درمان ارتش جمهوری اسلامی ایران از پزشکان و پرستاران تا دیگر کارکنان این بخش در اقصی نقاط کشور که با ایثار و ازخودگذشتگی علاوه بر ارتقای سطح بهداشت و درمان در سطح یکان‌های مختلف ارتش، به صورت مستقیم در بیمارستان‌های ارتش که پذیرای بیماران مبتلا به ویروس کرونا هستند، خدمت‌رسانی می‌کنند تشکر و قدردانی می‌کنم و به همه شما خدا قوت می‌گویم و از خداوند بزرگ می‌خواهم که در عرصه مبارزه با کرونا موفق و سربلند بوده و بار دیگر با روحیه جهادی عزت و فداکاری سربازان وطن در ارتش سرافراز جمهوری اسلامی ایران را با خدمت به ملت به نمایش بگذارید.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار