تماس شرکت‌های برق مناطق برای قطع برق واحد‌های تجاری
کد خبر: 994693
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004AlR
تاریخ انتشار: ۲۰ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۲:۲۰

سرویس اقتصادی جوان آنلاین: وزیر نیرو در حالی که چندی پیش به شرکت‌های آب و برق ابلاغ کرد، تا پول آب و برق مشترکان را با تأخیر دریافت کنند، برخی شرکت‌های توزیع برق مناطق تهران در تماس با برخی مشترکان آن‌ها را به قطع برق در صورت عدم پرداخت به موقع قبض برق تهدید می‌کنند.
به گزارش فارس، رضا اردکانیان، وزیر نیرو اواسط هفته گذشته در حاشیه افتتاح طرح‌های آب و برق در چند استان به صورت ویدئو کنفرانس اعلام کرد که به شرکت‌های توزیع برق و شرکت‌های آب و فاضلاب توصیه کرده‌ام که اگر چنانچه مردم با تأخیر در پرداخت بهای آب و برق مواجه می‌شوند، حداکثر همراهی را با مشترکان داشته باشند.
وزیر نیرو در ابلاغیه و توصیه خود متذکر شده بود که با وجود اینکه در سبد هزینه‌های خانوار سرجمع بهایی که برای آب و برق پرداخت می‌شود، درصد بسیار ناچیزی است و حتی زیر یک درصد است، اما به همکارانم توصیه کرده‌ام اگر چنانچه با تأخیر در پرداخت بهای آب و برق مواجه می‌شوند حداکثر همراهی را با مشترکان داشته باشند و سعی کنیم از این طریق دوران نسبتاً پرفشار را برای بخشی از مشترکان کمی سهل کنیم.
حال این روز‌ها از سطح شهر تهران به‌رغم تأکید مدیرعامل شرکت‌های توزیع برق خبر‌هایی می‌رسد مبنی بر اینکه برخی شرکت‌های برق مناطق تهران در تماس با برخی مشترکان تجاری به خصوص رستوران‌ها به آن‌ها گوشزد می‌کنند که اگر بهای برق خود را به موقع پرداخت نکنند مشمول جریمه و قطع برق خواهند شد.
برخی از مشترکان در تماس با فارس اعلام کردند که تماس‌هایی از برق منطقه قدس با آن‌ها برقرار شده و اعلام شده است، برق آن‌ها در صورت عدم پرداخت به موقع بهای برق مشمول جریمه و قطع خواهد شد. درحالی‌که برخی کسب‌وکار‌ها بازار به دلیل شیوع ویروس کرونا مختل شده است وزیر نیرو به شرکت‌های آب و برق ابلاغ کرد تا پول آب و برق مشترکان را با تأخیر دریافت کنند.
حسین صبوری، مدیرعامل شرکت توزیع برق استان تهران یک روز پس از توصیه وزیر نیرو با اشاره به اینکه این ابلاغیه از همان روز اجرایی خواهد شد گفته بود که شرکت توزیع برق تهران در نظر دارد، حتی به برخی مشترکان دو ماه تا سه ماه فرصت پرداخت خرید انشعاب را نیز بدهد. وی ادامه داد: در پرداخت پول برق نیز به مشترکان مهلت خواهیم داد تا در صورتحساب ماه‌های بعدی قبض برق خود را پرداخت کنند.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار