چهره‌های مردمی ۹۸ در سال آینده معرفی می‌شوند
کد خبر: 994518
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Aic
تاریخ انتشار: ۲۰ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۱:۰۱
علی ضیا خبر داد
سرویس فرهنگ و هنر جوان آنلاین: سیدعلی ضیا اعلام کرد روند انتخاب چهره مردمی سال ۹۸ برای حفظ سلامت مردم به اوایل سال آینده موکول شده، اما ویژه‌برنامه تحویل سال «فرمول یک» از ۲۴ اسفند روی آنتن خواهد رفت.
به گزارش روابط عمومی برنامه فرمول یک، سیدعلی ضیا تهیه‌کننده و مجری این برنامه درباره وضعیت طرح انتخاب چهره مردمی پس از شیوع کرونا در کشور اعلام کرد: شورای سیاستگذاری چهره مردمی سال و مدیر شبکه یک به جهت شیوع کرونا و مشکلاتی که در کشور پیش آمده تصمیم گرفتند معرفی قهرمانان و چهره‌های مردمی را به سال آینده موکول کنند. تاریخ این موضوع نیز به زودی اعلام خواهد شد. وی افزود: از آنجایی که بسیاری از این چهره‌ها باید از شهرستان‌های مختلف به تهران می‌آمدند یا ما به شهرستان‌ها می‌رفتیم تا مستند زندگی این عزیزان ساخته شود، حساسیت‌های موجود عملاً چنین اجازه‌ای به ما نمی‌داد. این روز‌ها تأکید وزارت بهداشت بر سفر نکردن است و ما هم تابع این رویکرد هستیم. این مجری تلویزیون یادآور شد: به هر حال برای حفظ سلامت مردم برنامه معرفی چهره مردمی سال ۹۸ را در ابتدای سال ۹۹ برگزار خواهیم کرد. این‌گونه مردم می‌توانند راحت‌تر با این قهرمانان ارتباط بگیرند. اما اگر این تأخیر رخ نمی‌داد به جهت مشکلاتی که بابت کرونا وجود دارد پوشش خبری چهره مردمی ممکن بود با پوشش حداکثری خود برگزار نشود و از آنجایی که می‌خواستیم از همه ظرفیت‌ها برای مردم استفاده کنیم به این تأخیر رضایت دادیم. ضیا در پایان اعلام کرد: از ۲۴ اسفند تا یک فروردین ویژه برنامه «فرمول یک» برای تحویل سال را با رویکرد امیدبخشی و شادی برای مردم ایران خواهیم داشت. ان‌شاءالله در سال آینده نیز پرتوان در کنار مردم‌مان قرار بگیریم تا چهره مردمی سال را معرفی کنیم. سیدعلی ضیا اعلام کرد روند انتخاب چهره مردمی سال ۹۸ برای حفظ سلامت مردم به اوایل سال آینده موکول شده، اما ویژه‌برنامه تحویل سال «فرمول یک» از ۲۴ اسفند روی آنتن خواهد رفت.

به گزارش روابط عمومی برنامه فرمول یک، سیدعلی ضیا تهیه‌کننده و مجری این برنامه درباره وضعیت طرح انتخاب چهره مردمی پس از شیوع کرونا در کشور اعلام کرد: شورای سیاستگذاری چهره مردمی سال و مدیر شبکه یک به جهت شیوع کرونا و مشکلاتی که در کشور پیش آمده تصمیم گرفتند معرفی قهرمانان و چهره‌های مردمی را به سال آینده موکول کنند. تاریخ این موضوع نیز به زودی اعلام خواهد شد. وی افزود: از آنجایی که بسیاری از این چهره‌ها باید از شهرستان‌های مختلف به تهران می‌آمدند یا ما به شهرستان‌ها می‌رفتیم تا مستند زندگی این عزیزان ساخته شود، حساسیت‌های موجود عملاً چنین اجازه‌ای به ما نمی‌داد. این روز‌ها تأکید وزارت بهداشت بر سفر نکردن است و ما هم تابع این رویکرد هستیم. این مجری تلویزیون یادآور شد: به هر حال برای حفظ سلامت مردم برنامه معرفی چهره مردمی سال ۹۸ را در ابتدای سال ۹۹ برگزار خواهیم کرد. این‌گونه مردم می‌توانند راحت‌تر با این قهرمانان ارتباط بگیرند. اما اگر این تأخیر رخ نمی‌داد به جهت مشکلاتی که بابت کرونا وجود دارد پوشش خبری چهره مردمی ممکن بود با پوشش حداکثری خود برگزار نشود و از آنجایی که می‌خواستیم از همه ظرفیت‌ها برای مردم استفاده کنیم به این تأخیر رضایت دادیم. ضیا در پایان اعلام کرد: از ۲۴ اسفند تا یک فروردین ویژه برنامه «فرمول یک» برای تحویل سال را با رویکرد امیدبخشی و شادی برای مردم ایران خواهیم داشت. ان‌شاءالله در سال آینده نیز پرتوان در کنار مردم‌مان قرار بگیریم تا چهره مردمی سال را معرفی کنیم.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار