ضدعفونی عمومی شهر به طور مداوم انجام می شود
کد خبر: 993464
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004ARc
تاریخ انتشار: ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۸
شهردارکلانشهرکرج:
شهردارکلانشهر کرج گفت : مدیریت شهری کرج زودتر از سایر دستگاه ها برای مقابله با کرونا اقدام کرد.

علی کمالی زاده اظهار داشت: با وجود تغییر ساعت کار به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا؛ بخش های خدمت رسان طبق ساعت کاری گذشته در محل کار حضور پیدا می کنند.

وی افزود: معاونت حمل و نقل ترافیک، سازمان فرهنگی و حوزه های ستادی مثل رفاه، امور اداری و معاونت برنامه ریزی که مثل سایر قسمت ها با ارباب رجوع سر و کار ندارند ساعات ۹ تا ۱۲ در محل کار حضور می یابند.

شهردار کرج در ادامه با اشاره به اینکه این دستگاه زودتر از سایر بخش های اجرایی برای مقابله با کرونا و جلوگیری از شیوع آن اقدام کرد، گفت: اولین زنگ خطر کرونا در شهر را شهرداری به صدا درآورد.

کمالی زاده اضافه کرد: اولین فوتی ویروس کرونا که در مسیر قزوین به تهران جان سپرد به بهشت سکینه (س) منتقل شد که در همان ساعت زنگ خطر کرونا در کرج زده شد.

این مسئول در ادامه با اشاره به اقدامات شهرداری برای پیشگیری از شیوع ویروس افزود: ضد عفونی کردن ناوگان حمل و نقل عمومی اعم از تاکسی ها و اتوبوس ها از جمله این اقدامات به شمار می رود.

وی گفت: همچنین شهرداری کرج اقدام به ضدعفونی کردن کلیه فضاهای شهر به ویژه اماکن عمومی مانند دادگاه ها، مساجد، امامزاده ها، پارک ها و بوستان ها و ... که مردم در آنجا زیاد تردد دارند، کرده است.

شهردار با بیان اینکه ستاد مرکز و چند منطقه نیز به دستگاه تب سنج مجهز شده اند، افزود: ارباب رجوع و پرسنلی که تب بالایی دارند اجازه ورود به شهرداری را ندارند و برای استراحت به منزل هدایت می شوند.

اولین اقدام شهرداری کرج برای کنترل ویروس کرونا یکم اسفندماه انجام شد

معاون شهردار کرج گفت : مجموعه مدیریت شهری کرج به عنوان دستگاه اجرایی و مهم، وظیفه خود دانست از زمان اعلام خبر ورود ویرویس کرونا به استان البرز اقدامات لازم را به صورت فوری انجام دهد.

علیرضا رحیمی ضمن توصیه به شهروندان نسبت به رعایت نکات بهداشتی در کمال آرامش و جدی گرفتن موضوع کرونا ویروس اظهار داشت: اولین اقدامات شهرداری کرج از روز پنجشنبه یکم اسفندماه و در اولین لحظات اعلام رسمی شیوع کرونا ویروس به استان البرز توسط سازمان فرهنگی در سطح شهر آغاز شد.

وی گفت: مجموعه مدیریت شهری کرج به عنوان دستگاه اجرایی و مهم شهر، وظیفه خود دانست از زمان اعلام خبر ورود ویرویس کرونا به استان البرز اقدامات لازم را به صورت فوری انجام داده و نسبت به اطلاع رسانی و ارائه راهکارهای مناسب و ویژه برای پیشگیری از ابتلا به بیماری اقدام نماید.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار