نمایندگان مجلس دهم قصورشان را جبران کنند
کد خبر: 993384
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004AQK
تاریخ انتشار: ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۱:۰۰
دبیرکل حزب موتلفه:
نمایندگان مجلس دهم تجربیات دوران نمایندگی را در سنگر‌های خدمت به نظام به‌کار گیرند و محاسبه کنند که اگر کوتاهی و قصوری در ایفای تکالیف نمایندگی ملت داشته‌اند، جبران کنند.
سرویس سیاسی جوان آنلاین: به گزارش فارس، اسدالله بادامچیان، دبیرکل حزب مؤتلفه با بیان این مطلب اظهار داشت: این بصیرت ملت کار بلد در بزنگاه حساس اخیر نویدبخش حل مشکلات کشور و مردم با رهبری ولی امر مسلمانان است. وی با تبریک مجدد به رهبری و ملت و نمایندگان منتخب برای مجلس یازدهم تأکید کرد: ضمن قدردانی و تشکر از خدمات و زحمات نمایندگان مجلس دهم، از آن‌ها انتظار می‌رود تجربیات دوران نمایندگی را در سنگر‌های خدمت به نظام جمهوری اسلامی به کار گیرند و محاسبه کنند که اگر کوتاهی و قصوری در ایفای تکالیف نمایندگی ملت داشته‌اند، جبران نمایند.

بادامچیان از برگزیدگان ملت برای مجلس یازدهم خواست از هم اکنون برای دوران نمایندگی خود به مطالعه و برنامه‌ریزی اقدام کنند. مشکلات را آمارگیری نمایند و برای هریک از مشکلات راهکار بیابند و محور‌های ترسیم شده در بیانیه گام دوم را برای ایجاد جامعه نمونه اسلامی در نظر گرفته، قوانین موجود را برای بازنگری متناسب با گام دوم مورد مطالعه قرار دهند. وی افزود: نمایندگان منتخب ملت، خانه ملت را خانه همدلی، همفکری، همکاری، محبت، برادری اسلامی و در خط ولایت و امامت و اسلام ناب بسازند که در آن عطر زیبایی‌های الهی و ارزش‌های انسانی و جهاد و تعبد و تفکر و تعقل همگان را بهره‌مند سازد و از رقابت‌های جناحی و باندبازی‌های سیاسی خود را کنار بدارند. در انتخاب مسئولیت‌های مجلس به تقوا، تعهد، سوابق، اخلاق و کارایی بیش از دلبستگی‌های گروهی توجه داشته باشند.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار