شاخص بورس صعودی شد
کد خبر: 993326
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004APO
تاریخ انتشار: ۱۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۰
شاخص بورس تهران پس از افت سنگین روز گذشته بار دیگر بر مدار صعود بازگشت تو توانست بیش از ۹ هزار و ۷۸۲ واحد رشد روزانه را به ثبت برساند و شاخص بار دیگر به کانال ۵۱۵ هزار واحد وارد شود.
جواد عسگر
سرویس اقتصادی جوان آنلاین: ارزش معاملات روزانه بیش از ۴ هزار و ۵۰۰ میلیاردتومان شد و نشان می‌دهد که همچنان نقدینگی در بازار وجود دارد. نماد‌های مخابراتی و معدنی بیشترین نقش را بر صعود شاخص داشتند و پالایشی‌ها بیشترین نقش را بر افت شاخص بورس ایفا کردند.

شاخص قیمت (وزنی- ارزشی) با ۲۶۰۸ واحد رشد به ۱۳۷ هزار و ۴۵۲ واحد رسید. شاخص کل (هم‌وزن) با ۴۸۸۳ واحد افزایش به ۱۷۴ هزار و ۴۶۹ واحد رسید. شاخص قیمت (هم‌وزن) با ۴۸۸۳ واحد افزایش به ۱۱۶ هزار و ۱۵۰ واحد رسید.
شاخص آزاد شناور با ۱۴۲۸۷ واحد افزایش به ۶۵۰ هزار و ۳۱۴ واحد رسید. شاخص بازار اول بورس با ۵۸۷۳.۹۶ واحد رشد به ۳۶۲ هزار و ۸۷ واحد و شاخص بازار دوم با ۲۵۴۲۶.۹۰ واحد رشد به رقم یک میلیون و ۱۰۵ هزار واحد رسید.
نماد فارس، همراه، وامید، ومعادن، اخابر بیشترین تاثیر رشد را بر شاخص بورس ایران داشت و نماد شپنا و فخاس بیشترین تاثیر منفی را بر شاخص بورس گذاشت.

در بازار فرابورس ایران شاخص کل فرابورس ۱۴۰.۰۹ واحد رشد به رقم ۶ هزار و ۶۷۵ واحد رسید.
معامله‌گران فرابورس تعداد ۲ میلیارد و ۸۸۵ میلیون برگ سهم در قالب ۵۱۸ و ۴۵۷ هزار برگ به ارزش ۲ هزار میلیارد و ۷۹۵ میلیون تومان داد و ستد کردند.
برچسب ها: بورس
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار