30 هزار لیتر مواد ضدعفونی‌کننده در اردبیل توزیع شد
کد خبر: 993301
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004AOz
تاریخ انتشار: ۱۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۲
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل:
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل گفت: در سه روز گذشته 30 هزار لیتر مواد ضدعفونی‌کننده به منظور گندزدایی در اختیار مراکز پرتردد و ادارات و دستگاه‌های اجرایی قرار داده شده است.

به گزارش خبرنگار جوان انلاین از ازدبیل، رامین صادقی در نشست با خبرنگاران اظهار داشت: در تولید مواد ضدعفونی‌کننده در سطح استان اردبیل هیچ گونه مشکلی وجود نداشته و به همین منظور طی سه روز گذشته میزان 30 هزار لیتر موادضدعفونی‌کننده استاندارد تولید و در اختیار دستگاه‌های خدماتی و اجرایی جهت پاکسازی و گندزدایی مراکز و معابر پرتردد قرار داده شد.

وی با اشاره به توزیع مواد ضدعفونی‌کننده در داروخانه‌های استان گفت: بسته‌های بهداشتی مواد ضدعفونی‌کننده 60 و 120 سی سی تهیه و در بین داروخانه‌های استان توزیع شد که مجموع مواد توزیع شده 10 هزار و 800 بطری بوده است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل تاکید کرد: مردم استان نگرانی‌ از بابت تولید، تهیه و توزیع ماسک بهداشتی در اماکن درمانی و داروخانه‌ها نباشند چرا که یکی از واحدهای تولیدی ماسک بهداشتی در استان میزان تولید روزانه خود را طی روزهای اخیر از 5 الی 6 هزار به 12 الی 13 هزار عدد در روز رسانده است که توزیع در شبکه بهداشت استان از روزهای آینده آغاز می‌شود.

صادقی افزود: تا به امروز 6 هزار و 700 عدد ماسک بهداشتی و استاندارد با قیمت عمده در بین مردم استان توزیع شده است که این روند در روزهای آتی نیز در استان ادامه‌دار خواهد بود.

وی اظهار کرد: با نظارت ویژه بازرسان سازمان صنعت،‌ معدن و تجارت استان، استانداری، دادستانی و دستگاه قضایی تمامی اقلام بهداشتی در سطح استان تهیه و در شبکه بهداشت و درمان توزیع می‌شود که دراین زمینه با هرگونه تخلف اهم از کم‌فروشی،‌گرانفروشی یا احتکار به جد برخورد می‌کنیم، که سامانه 124 پل ارتباطی مردم با ما است.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار