دشمن به بهانه کرونا دنبال سلب آرامش مردم است
کد خبر: 993013
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004AKL
تاریخ انتشار: ۱۰ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۲:۲۰
نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی:
نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه دشمن به بهانه کرونا به دنبال سلب آرامش کشور است، گفت: مردم مطمئن باشند مسئولان در کنارشان هستند. آن‌ها هم پیشگیری‌های لازم را انجام دهند.
سرویس سیاسی جوان آنلاین: محمدجواد جمالی در گفتگو با ایسنا، اظهار کرد: دشمن از طریق رسانه‌ها و فضای مجازی می‌خواهد همه مسائل اجتماعی ما را به موضوعی امنیتی تبدیل کند. نمونه آن را در اظهارات پمپئو دیدیم که چطور درباره وضعیت کرونا در کشور ما دخالت کرد یا اینکه ترامپ طوری درباره کرونا در ایران صحبت کرد که انگار یادش رفته آن‌ها ما را تحریم دارویی کرده‌اند.

وی افزود: دشمنان از طریق فضای مجازی می‌خواهند مردم را بترسانند. سؤال این است که چطور آمار سایر کشور‌ها را اعلام نمی‌کنند. کشور‌هایی که موارد فوتی‌شان به دلیل ابتلا به کرونا بیشتر از ما بوده است. این‌ها نشان می‌دهد هدف دشمن سلب آرامش مردم است. این نماینده مجلس شورای اسلامی در ادامه با تأکید بر اینکه باید کرونا در حد خودش دیده شود توضیح داد: باید افراد فنی مشخصاً پزشکان متخصص در امور عفونی و ریوی و آن‌هایی که آموزش‌های لازم را دیدند در توصیه به مردم اولویت دارند نباید افراد غیرمتخصص در این حوزه اظهار نظر کنند.

جمالی با تأکید بر اینکه جان مردم برای ما مهم است افزود: مردم هم باید درباره جان‌شان حساس باشند حاکمیت تمام کوشش را برای حمایت از مردم انجام می‌دهد آموزش‌ها و اطلاع‌رسانی‌ها صورت می‌گیرد مردم پیشگیری‌های لازم را کرده و مسائل بهداشتی را رعایت کنند. بدانند معاندان هم می‌خواهند آرامش جامعه را بر هم بزنند. وی با تأکید بر اینکه مجلس و دولت کنار مردم هستند، افزود: دشمن بعد از اعمال تحریم‌ها به دنبال تعطیل کردن کشور و زدن ضربه اقتصادی است، پس باید حواس‌مان به نقشه دشمنان باشد. البته که در عین حال در صورت نیاز باید برخی جا‌ها قرنطینه و تعطیل شود. این کار باید براساس تصمیمات داخلی و نه فشار‌های سیاسی بیرون صورت گیرد. جمالی با تأکید مجدد بر اینکه مسئولان در کنار مردم هستند، افزود: مردم مطمئن باشند که ما کرونا را کنترل می‌کنیم و شکست می‌دهیم. کرونا ویروسی است که تاکنون ۴۰ کشور را درگیر کرده و مهم‌ترین راه مقابله با آن پیشگیری و رعایت نکات آموزشی و بهداشتی است.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار