عملیات روسازی و ریل‌گذاری پروژه راه‌آهن اردبیل - میانه آغاز شد
کد خبر: 992512
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004ACG
تاریخ انتشار: ۰۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۷
استاندار اردبیل:
استاندار اردبیل گفت: عملیات روسازی و ریل‌گذاری پروژه راه‌آهن اردبیل - میانه از سمت اردبیل آغاز شد.

به گزارش خبرنگار جوان آنلاین از اردبیل، اکبر بهنام‌جو در جریان بازدید از پروژه راه آهن میانه-اردبیل اظهار داشت: عملیات رو‌سازی و ریل‌گذاری از سمت اردبیل آغاز شده و به طول 100 کیلومتر همزمان با اجرای زیرسازی در پل‌ها در حال انجام است.

وی با اشاره به اینکه تمام تلاش ما این است عملیات زیرسازی تا پایان مهرماه سال99 به اتمام برسد، افزود: با توجه به تأمین اعتباری که در سفر رئیس جمهور به استان اردبیل با همکاری بانک ملی و سازمان برنامه و بودجه و همچنین سایر بخش‌ها انجام شده، دغدغه‌ای برای پیشرفت فیزیکی مطلوب طبق برنامه زمان‌بندی شده احساس نمی‌شود.

استاندار اردبیل افزود: منابع مالی تأمین اعتبار مصالح زیرسازی پروژه راه آهن اردبیل-میانه تا خرداد ماه 99 مشخص شده و پیمانکاران باید مصالح مورد نیاز را تهیه کنند و بیش از 100 میلیارد تومان تا پایان سال به پیمانکاران پل‌های خاص این پروژه و قطعات در حال اجرای زیرسازی تزریق می‌شود تا پیمانکاران مصالح مورد نیاز خود را تأمین کنند.

بهنام‌جو تصریح کرد: تمام کارگاه‌ها با تمام ظرفیت فعال هستند و سه نقطه بحرانی پروژه که شامل سه دهنه پل بزرگ در این مسیر که بزرگترین آنها پل‌سارای و پل آرپاچای به طول 556 متر و 600 متر است باید با جدیت بیشتر پیگیری و ادامه یابد.

وی افزود: اتصال ریلی راه‌آهن اردبیل به شهرک صنعتی و منطقه ویژه اقتصادی در دستور کار قرار گرفته و این کار به‌منظور تسهیل ارسال محموله و محصولات تولیدی صورت می‌گیرد.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی