ساخت ۵۰ هزار مسکن ارزان‌قیمت برای محرومان در قالب طرح ملی مسکن
کد خبر: 991452
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0049vA
تاریخ انتشار: ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۸:۵۱
رئیس هیئت مدیره مرکز عمران ستاد اجرایی فرمان امام (ره) از ساخت ۵۰ هزار مسکن ارزان‌قیمت در قالب طرح ملی مسکن برای محرومان خبر داد و گفت:تاکنون برای ۱۵۱۰۰ واحد زمین تامین شده است.
سرویس اقتصادی جوان آنلاین: علی‌اکبر محرابیان در همایش طرح اقدام ملی مسکن با بیان اینکه برنامه‌های ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) بر پایه اشتغالزایی و محرومیت‌زدایی پایه گذاری شده است ادامه داد:ساخت ۵۰ هزار واحد مسکونی در قالب طرح ملی مسکن با قیمت زمین نزدیک به صفر برای محرومان در دستور کار است که تاکنون برای ۱۵۱۰۰ واحد زمین تامین شده است.

به گفته وی، در این زمینه برای تامین تسهیلات با بانک مسکن قرارداد امضا شده و با کارگروه مشترک وزارت راه و شهرسازی جلساتی برگزار شده است.

وی تاکید کرد: زمین ۸۶۰۰ واحد مسکونی را وزارت راه و شهرسازی تامین کرده و تا مرحله معرفی قرارداد‌های اجاره ۹۹ ساله پیش رفته است و علاوه بر این ستاد اجرایی فرمان امام برای ۶۵۰۰ واحد زمین با قیمت نزدیک به صفر را تامین کرده است.

وی ادامه داد:پس از دوره ساخت قیمت زمین با ۳ سال تنفس طی ۳۶ ماه به صورت اقساط پلکانی بدون یک ریال سود دریافت می‌شود.

محرابیان اضافه کرد:چون برنامه‌های ستاد اجرایی فرمان امام (ره) بر پایه اشتغالزایی، محرومیت‌زدایی است تلاش ما این است که سرفصل‌هایی از جمله کارآفرینی و توسعه فضا‌های آموزشی و کمک به ارتقای سطح سلامت و ارائه خدمات بیمه‌ای و مالی به محرومان و ساخت مسکن را نیز در دستور کار خود قرار داده و به آن برسیم.

وی ادامه داد:به عنوان مثال در بخش توانمندسازی اقتصادی توانستیم ۳۰ هزار طرح به ارزش ۷۲ هزار میلیارد تومان و اشتغالزایی ۳۶۰ هزار نفری را اجرا و یا به مرحله اجرا برسانیم.

محرابیان افزود: مجموع کل خدمات ارائه شده توسط ستاد اجرایی فرمان امام بیش از ۶۰ هزار طرح به مبلغ ۷۸ هزار میلیارد تومان با اشتغالزایی مجموع ۴۶۰ هزار نفری است
منبع: فارس
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار