فتح سکو‌های قهرمانی و نایب قهرمانی لیگ برتر بانوان پاسخ محکمی بر ناملایمات بود
کد خبر: 991090
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0049pK
تاریخ انتشار: ۲۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۷
رییس هیات کبدی تهران:
رییس هیات کبدی تهران پس از مدت‌ها سکوت بالاخره با خبرنگار ما درد دل کرد و از مواردی گفت که با دست خالی به جنگ مدعیان قهرمانی رفته است و به رغم اینکه در رده‌های پایه و بانوان حرف اول را تهران در ایران می‌زند، اما هرگز مورد توجه جدی نبوده است.
سرویس ورزشی جوان آنلاین: حسین عنصری زمانی شروع به صحبت کرد که تیم‌های الف و ب تهران در مسابقات لیگ برتر بانوان سکو‌های اول و دوم را از آن خود کردند یعنی قهرمانی و نایب قهرمانی لیگ دوازدهم کبدی بانوان.
رییس هیات کبدی تهران گفت: اگر قوانین اجازه میداد ما یک تیم دیگر هم داشتیم و با سه تیم در لیگ بانوان شرکت می‌کردیم والان سکوی سوم هم در اختیار ما بود.
عنصری از بی مهری‌ها و عدم استقبال اسپانسر‌ها و بالا بودن انتظارات از هیات کبدی تهران گفت و افزود: ما امسال بنابردلایلی در لیگ برتر آقایان تیم نداشتیم. در همین حال میزبانی چند هفته لیگ برتر کبدی را در تهران و در ورزشگاه تختی متقبل شدیم و همه گونه امکانات را برای تیم‌های حاضر در لیگ برتر مهیا کردیم، ولی هیچ جا نامی از تهران و میزبان برده نشد و ما هم بخاطر کبدی و احترامی که به فدراسیون کبدی قائلیم سکوت کردیم.
من نه عشق شهرت هستم و نه دنبال این حرفها، ولی وقتی مسابقه در تهران برگزار می‌شو و ما میزبان هستیم آیا این اندازه حق داریم که در برنامه‌های خبری و پخش مستقیم بیاییم و از برنامه‌های خود بگوییم. من نمی‌خواهم باشم، ولی دبیر و نایب رییس هیات که این حق را دارند.
بازهم به حرمت رییس فدراسیون چشم بر ناملایمات بستیم و تا خواستیم حرفی بزنیم گفتند شما در لیگ تیم ندارید و با متلک و حرف‌های گوشه دار خواستند دلسردمان کنند.
اکنون که در لیگ برتر بانوان قهرمان و نایب قهرمان شده ایم چرا هیچ اتفاقی نیفتاده و یک خط خبر از ما نیست؟
من تشکر می‌کنم از رسانه‌ها که خودشان بعد از این اتفاق بزرگ به سراغ ما آمدند و قهرمانی و نایب قهرمانی این بچه‌ها را انعکاس دادند، ولی توقع ما از تشکیلات فدراسیون چیز دیگری است.
عنصری افزود: در استان‌ها خوشبختانه شرکت‌ها و نهاد‌های بزرگ از نماینده استان حمایت می‌کنند و اسپانسر‌های زیادی را برای تیم‌های شهرشان بسیج می‌کنند، ولی در تهران ما هرجا می‌رویم جواب سلام را هم نمی‌دهند.
اداره کل که بودجه ایی ندارد، فدراسیون هم همینطور بنابراین بفرمایید اعزام دو تیم که مجموعا ۴۰ نفر را شامل می‌شوند به ۴ مرحله در لیگ برتر بانوان چقدر هزینه دارد؟
آنهم تیم‌هایی که برای قهرمانی می‌جنگیدند.
در دو هفته مانده به پایان لیگ برتر خیلی ما را اذیت کردند. امیدوارم داورانی که در مرحله سوم آمدند و حق تیم‌های تهران را تضییع کردند سر راحت بر بالین گذاشته باشند، اما اینکار‌ها هم نتوانست مانعی برای بانوان تهرانی باشد و تبریک و خداقوت می‌گویم به تک تک اعضای دو تیم به مربیان و کادر سرپرستی و بازیکنان.
انشالله با حمایت و توجه آقای گل محمدی مدیر کل محترم بتوانیم از خجالت این بچه‌ها در آییم و با برگزاری یک مراسم خوب از این دوتیم تجلیل به عمل آوریم.
عنصری در پایان گفت: در فصل آینده یک تیم خوب جوان داریم که راهی لیگ برتر می‌کنیم و این تیم حداقل ۵ سال در قواره قهرمانی باقی خواهد ماند و سال بعد خواهم گفت که کبدی در تهران در هردو بخش بانوان و آقایان به کجا می‌رسد. 
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار