طراحی برنامه‌های فرهنگی استان بر اساس اقلیم بومی و استانی
کد خبر: 990030
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0049YE
تاریخ انتشار: ۲۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۳
مدیرکل تبلیغات اسلامی اردبیل:
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اردبیل گفت: از جمله مهمترین رویکردهایی که در سازمان تبلیغات اسلامی دنبال می‌شود، تلاش و توجه بیشتر برای طراحی برنامه‌های فرهنگی بر اساس اقلیم و زیست بوم منطقه‌ای و استانی است.

به گزارش خبرنگار جوان آنلاین از اردبیل، حجت‌الاسلام قاسم جعفرزاده در نشست با نخبگان، فعالان فرهنگی و طلاب استان که در محل سالن جلسات سازمان تبلیغات اسلامی اردبیل برگزار شد، عنوان کرد: از جمله مهمترین رویکردهایی که در سازمان تبلیغات اسلامی دنبال می‌شود، تلاش و توجه بیشتر برای طراحی برنامه‌های فرهنگی بر اساس اقلیم و زیست بوم منطقه‌ای و استانی است.

وی افزود: باید ظرفیت‌ها، فرصت و تهدیدهایی که در هر شهر و منطقه با آن مواجه هستیم به صورت کاملاً بومی احصا شده و متناسب با آن برنامه‌های فکری، علمی، فرهنگی و دینی پیاده سازی شود.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اردبیل بر لزوم تداوم برگزاری جلسات هم اندیشی با نخبگان و فرهیختگان جامعه که در حوزه‌های فرهنگی صاحب نظر هستند تأکید کرد و ادامه داد: شناسایی دقیق ظرفیت‌های فرهنگی استان اردبیل در طراحی برنامه‌های عملیاتی برای پیشبرد برنامه‌ها راهگشا خواهد بود.

جعفرزاده تصریح کرد: در روش‌هایی که پیش از این در مسیر پیاده سازی برنامه‌های فرهنگی در نظر گرفتیم باید آسیب شناسی بدون تعصبی را انجام داده و در ادامه با بهره گیری از کارشناسان مجرب نقاط قوت برنامه‌های فرهنگی را تقویت کنیم تا اثر بخشی فعالیت‌ها ملموس‌تر از گذشته شود.

به گفته وی، استان اردبیل از ظرفیت فرهنگی بی پایانی برخوردار بوده و با استفاده از این قابلیت می‌توان بسیاری از برنامه‌های شاخص فرهنگی را در قالب ملی، فراملی و بین المللی با استفاده از صاحب نظران و اندیشمندان استانی در منطقه اجرایی کرد و معتقدیم این مهم در آینده‌ای نه چندان دور میسر خواهد شد.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی