آغاز طرح نظارتی شب عید از ابتدای اسفند
کد خبر: 989878
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0049Vm
تاریخ انتشار: ۱۹ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۲:۰۸
رئیس بازرسی و نظارت اتاق اصناف تهران گفت: طرح نظارت و بازرسی اتاق اصناف برای ایام پایانی سال از ابتدای اسفندماه آغاز می‌شود و تا پایان فروردین ماه ادامه خواهد داشت.
سرویس اقتصادی جوان آنلاین: حسین درودیان در گفتگو با ایسنا اظهار کرد: اتاق اصناف تهران در طول سال نظارت دقیقی بر قیمت و کیفیت کالا در سطح خرده‌فروشی دارد که این نظارت‌ها با افزایش قیمت بنزین از سوی اصناف تشدید شده و همچنان ادامه خواهد داشت.
رئیس بازرسی و نظارت اتاق اصناف تهران خاطرنشان کرد: طرح نظارت و بازرسی اتاق اصناف برای ایام پایانی سال از ابتدای اسفندماه آغاز خواهد شد و تا پایان فروردین ماه ادامه می‌یابد و در این مسیر از امکانات و همکاری دیگر دستگاه‌های مرتبط استفاده خواهد شد. وی در پاسخ به این سؤال که آیا اصناف همچون سال‌های گذشته با برگزاری نمایشگاه‌های فصلی مخالفند؟ گفت: عموماً مدیران صنوف و اتاق اصناف با برگزاری نمایشگاه‌های بهاره مخالفند، اما بنابر دستور مسئولان ذیربط، اتاق اصناف در سال‌جاری نیز نمایشگاه بهاره را برگزار می‌کند.
درودیان تصریح کرد: اصناف به دلیل آنکه در ایام پایانی سال، شرایط عرضه و تقاضا رونق خاصی به خود می‌گیرد و واحد‌های صنفی و تولیدی می‌توانند گردش مالی خود را که در طی سال در رکود بوده، تقویت کنند، با برگزاری نمایشگاه‌های فصلی به خصوص نمایشگاه‌های بهاره مخالف است.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار