بزرگترین قدرت نظامی جهان؛ محکوم به شکست شد
کد خبر: 989785
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0049UH
تاریخ انتشار: ۲۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۷
رییس سازمان بسیج مستضعفین انقلاب اسلامی :
سردارپاسدار غلامرضا سلیمانی گفت: برخی می‌گویند آمریکا بزرگترین قدرت نظامی تاریخ است، اما شاهد ناتوانی آمریکا در مقابل انقلاب اسلامی هستیم.

به گزارش خبرنگار جوان آنلاین از اصفهان ، رییس سازمان بسیج مستضعفین، در نخستین جشنواره سراسری اسوه اصفهان در ناحیه مقاومت بسیج امام صادق(ع) اصفهان، با بیان اینکه پیروزی انقلاب اسلامی رخدادها و تحولات منطقه و جهان را تحت تأثیر قرار داد، اظهار کرد: ملت ما به دلیل نداشتن رهبری و ولایت فقیه موفق به پیروزی در برابر طاغوت و ظالمان نمی‌شدند اما در انقلاب اسلامی با به میدان آمدن ولی فقیه یکی از مستبدترین حکومت‌های غرب آسیا ساقط شد.

سردار غلامرضا سلیمانی افزود : نقش حضرت امام خمینی (ره) در هدایت و راهبری مردم برای به ثمر رسیدن انقلاب اسلامی وساقط کردن حکومت مسلح و جنایتکار پهلوی به سادگی نمی‌شد وحضرت امام با دست خالی و تنها با تکیه بر ایمان و غیرت دینی مردم ، رهبری انقلاب را بر عهده گرفتند ونظام تادندان مسلح رژیم منحوس اورا سرنگون کرد.

وی آمریکا را ناتوان در مقابله به انقلاب اسلامی دانست و خاطرنشان کرد: برخی می‌گویند آمریکا بزرگترین قدرت نظامی تاریخ است و 50 درصد قدرت نظامی دنیا را در اختیار دارد، اما شاهد هستیم این قدرت در مقابل انقلاب اسلامی همواره محکوم به شکست بوده و کارایی نداشته است.

رییس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه امام خمینی مفهوم قدرت را تغییر داد و امروزه قدرت به معنای توان هسته‌ای یا استقرار ارتش در خلیج فارس نیست، عنوان کرد: ما شاهد توقیف ناو انگلیسی و اصابت موشک به عین الأسد و خفت و ذلت نیروهای نظامی آمریکا و انگلیس در مقابل نیروهای کشورمان بوده‌ایم و این نشان دهنده اقتدار و قدرت انقلاب اسلامی است.

وی برگزاری انتخابات را از مصادیق مردم سالاری دینی و نقش داشتن مردم در سرنوشت کشور عنوان کرد و گفت: بسیج مظهر کامل تحقق مردم سالاری دینی است، هرسال به طور متوسط مردم در یک انتخابات شرکت می‌کنند و در سایر مسائل مهم نیز مردم دارای رأی و نظر هستند و باید بدانیم جمهوری اسلامی موهبتی است الهی که به مردم ایران عطا شده است.

سردار سلیمانی ترامپ را سرسپرده اندیشکده‌های صهیونیستی دانست و تصریح کرد: اسرائیل زمانی در اندیشه نیل تا فرات بود اما امروز در سرزمین‌های اشغالی هم امنیت ندارد، ترامپ موجودی است که در مقابل مردم ایران از هیچ جنایتی دریغ نمی‌کند و تحت کنترل صهیونیست‌ها است.

رییس سازمان بسیج مستضعفین خاطرنشان کرد: امام خمینی با قلب و دل خودشان شجره طیبه بسیج را بنیان نهادند و امسال این شجره طیبه به چهلمین سال خود رسیده است، بسیج موظف است متناسب با بیانات رهبر معظم انقلاب راهبردهای مناسبی را بر مبنای بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی اتخاذ کند.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار