سربازان بن‌‎سلمان نخواستند مخاطب دلقک‌بازی آمریکایی‌ها را ببینند!
کد خبر: 989499
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0049Pf
تاریخ انتشار: ۱۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۸:۲۲
رسانه سعودی ایراناینترنشنال خبر پاره شدن متن سخنرانی ترامپ به دست پلوسی را که در ساعات ابتدایی امروز صبح منتشر شده بود، با وجود اینکه سخنرانی ترامپ را به صورت لحظه‌ای پوشش می‌داد، تقریباً با ۶ ساعت تأخیر در حوالی ساعت یک بعد از ظهر منعکس کرد.

سرویس سیاسی جوان آنلاین: صبح امروز در سخنرانی سالیانه رئیس جمهور آمریکا در کنگره بازی بچگانه‌ای به نمایش درآمد که نشان از اوج افول روح دموکراسی در آمریکا دارد. نانسی پلوسی، رئیس دموکرات مجلس نمایندگان، در حالی که ترامپ در ابتدای جلسه دست دراز شده او را نادیده گرفته و رویش را برگردانده بود، پس از پایان سخنرانی رئیس جمهور متن سخنرانی وی را پاره کرد. این خبر بلافاصله در رسانه‌های جهان به تیتر یک تبدیل شد اما ظاهراً مزدبگیران محمد بن سلمان چندان از خبر تحقیر فرمانده ارباب‌شان راضی نبودند و این خبر را با ساعت‌ها تأخیر و پس از آنکه تقریباً گریزی از انتشار آن نبود منعکس کردند.

رسانه سعودی ایراناینترنشنال این خبر را که در ساعات ابتدایی صبح امروز منتشر شده بود، با وجود اینکه سخنرانی ترامپ را به صورت لحظه‌ای پوشش می‌داد، تقریباً با ۶ ساعت تأخیر در حوالی ساعت یک بعد از ظهر منعکس کرد. احتمال می‌رود سربازان بن‌سلمان بیم داشته‌اند توهین‌ها و دروغ‌های ترامپ علیه سردار سلیمانی و ایران تحت تأثیر حواشی ایجاد شده شنیده نشود و از همین‌رو چشم بر تئاتر ترامپ و پلوسی بسته‌اند.

سربازان بن‌‎سلمان نخواستند مخاطبان‌شان دلقک‌بازی ترامپ و پلوسی را ببینند!

دلیل هر چه باید این تأخیر در انعکاس خبری که در کل جهان دست به دست می‌چرخد، نشان می‌دهد در شبکه‌های امثال ایران‌اینترنشنال نه کار حرفه‌ای خبری بلکه بزک کردن اخبار اهمیت دارد و چون این خبر حکایت افول اخلاق و دموکراسی در مدعی‌ترین کشور جهان دارد برای سربازان سعودی نه‌تنها اهمیتی ندارد بلکه چون آبروی فرمانده اربابشان را می‌برد نیاز به سانسور نیز دارد.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار