بايد ها و نبايدها در صنعت ساختمان باید رعايت شود
کد خبر: 989065
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0049If
تاریخ انتشار: ۱۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۶
رئيس اداره توسعه مهندسي و نظارت راه و شهرسازي استان اصفهان:
چهارمين مراسم تحليف و اتيان سوگند با هدف آموزش بايد ها و نبايدها در صنعت ساختمان كه رعايت آنها توسط مهندسان ضروري است در روز پنج شنبه 17 بهمن ماه برگزار خواهد شد.

   به گزارش خبرنگار جوان آنلاین از اصفهان ،به نقل از اداره ارتباطات و اطلاع رساني راه و شهرسازي استان اصفهان، رئيس اداره توسعه مهندسي و نظارت بر مقررات ملي و كيفيت ساختمان اين اداره كل گفت : چهارمين مراسم تحليف و اتيان سوگند با هدف آموزش بايد ها و نبايدها در صنعت ساختمان كه رعايت آنها توسط مهندسان ضروري است در روز پنج شنبه  مورخ 17 بهمن ماه در محل اداره كل راه وشهرسازي استان برگزار خواهد شد.

 سيدعبدالرضا لقماني در ادامه بيان كرد : به طور معمول آزمون ورود به حرفه مهندسان دوبار در سال برگزار و متقاضيان پس از قبولي در آزمون، مدارك و مستندات مربوط را به اداره كل راه وشهر سازي استان به عنوان مرجع صدور پروانه اشتغال بكار تحويل داده كه پس از بررسي هاي كارشناسي و رعايت ضوابط و مقررات، پروانه اشتغال بكار در پايه سه براي ايشان صادر مي گردد.

 وي افزود: مراسم تحليف مهندسان جديد الورود همراه با اداي سوگند در رعايت اخلاق حرفه اي و قانون نظام مهندسي و كنترل ساختمان، انتقال تجربيات ارزنده و آموزش پاره اي از مسائل كه مي تواند در شروع فعاليت حرفه اي منشأ ارائه خدمات مطلوب تر توسط مهندسان و حفظ حقوق كارفرمايان شود ، طي دو دوره و با حضور بيش از 700 نفر از مهندسان برگزار گرديد كه با توجه به استقبال و رضايت مندي متقاضيان ، دوره چهارم مراسم تحليف  با حضور حداقل 200  نفر از متقاضيان در سطح استان در حال برنامه ريزي و اقدام مي باشد .

 رئيس اداره توسعه مهندسي و نظارت بر مقررات ملي و كيفيت ساختمان عنوان كرد : حداقل آگاهي ها و اطلاعات لازم براي هر مهندس كه داراي صلاحيت هاي نظارت، طراحي يا اجرا مي باشند اعم از اخلاق حرفه اي ، مسائل حقوقي ، تشكيل پرونده مالياتي ، بارزترين و عمده ترين تخلفات حرفه اي و انضباطي ، نظارت عاليه اداره كل راه و شهرسازي، تبصره 7 ماده 100 قانون شهرداري ها، ارسال گزارش هاي مرحله اي به مراجع صدور پروانه ساختماني و .... در جلسات آموزشي چهار الي شش ساعته به مهندسان آموزش داده خواهد شد كه به عنوان كليد راهي براي ورود به حرفه آنها خواهد بود  .

 

    

 

    

 

    

 

    

 

 

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار