اصلاح‌طلبان در تهران بیش از ۱۳۰نامزد تأیید صلاحیت‌شده دارند
کد خبر: 988385
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/00497h
تاریخ انتشار: ۰۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۲:۳۱
دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی:
سرویس سیاسی جوان آنلاین: دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی ادعای اصلاح‌طلبان مبنی بر اینکه برای بستن لیست فاقد نامزد هستند را جوسازی خواند و گفت آن‌ها در تهران بیش از ۱۳۰نامزد تأیید‌صلاحیت شده دارند.
به گزارش فارس، اسدالله بادامچیان دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی در پایان نشست دبیران حزب در پاسخ به سؤالی درباره انتخابات مجلس و آرایش سیاسی کشور اظهار داشت: مردم می‌دانند که افزایش میزان مشارکت و حضور در پای صندوق‌های رأی، فارغ از اینکه به چه کسی می‌خواهند رأی دهند، نوعی تضمین امنیت و ابراز اقتدار ملی است. دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی در ادامه با اشاره به مسئله ردصلاحیت‌ها و عدم احراز صلاحیت‌ها گفت: اکنون برای هر کرسی نمایندگی مجلس، ۱۷نامزد ثبت‌نام کرده‌اند. اصلاح‌طلبان در تهران بیش از ۱۳۰نامزد تأیید صلاحیت شده دارند که افراد گمنامی هم نیستند. بین آن‌ها فرماندار، استاندار، معاون وزیر، وزیر و مقامات بلندپایه در دولت‌های گذشته وجود دارد، لذا جوسازی آن‌هایی که می‌گویند ما نامزد نداریم، خلاف واقع است. اصلاح‌طلبان می‌دانند که عملکرد منفی اصلاح‌طلبان راست‌گرا و چپ‌گرا مردم را ناراضی کرده است و مردم تمایلی برای رأی دادن به آن‌ها ندارند. امیدوارم دنبال بهانه نگردند که مظلوم‌نمایی کنند. وی در مورد برخی مواضع رئیس‌جمهور گفت: دولت امانتدار رأی مردم است. دولت در رعایت امانت مردم باید حداکثر بی‌طرفی را داشته باشد و این طور نباشد که گویی دولت دارد از جناحی طرفداری می‌کند، به ویژه روزنامه ارگان دولت بهتر است رعایت بی‌طرفی را در انتخابات داشته باشد.
بادامچیان با اشاره به بودجه سال۹۹ گفت: همه ساله دیوان محاسبات در آذر یا دی ماه، تفریغ بودجه را به مجلس تسلیم می‌کرد تا نمایندگان با چشم بازتری بودجه را رسیدگی کنند، اما متأسفانه تاکنون تفریغ بودجه به مجلس ارائه نشده است. باید دید دولت با بودجه سال گذشته چه کرده است و چه افقی برای رسیدگی به بودجه سال آینده وجود دارد.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار