پویش دانش‌آموزی «من سلیمانی‌ام» در مدارس کشور آغاز شد
کد خبر: 987473
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0048sz
تاریخ انتشار: ۰۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۰:۴۵
جانشین سازمان بسیج دانش‌آموزی با اشاره به آغاز پویش دانش‌آموزی «من سلیمانی‌ام» در کشور گفت: در این پویش، ۱۰ تا ۱۲برنامه طراحی شده و تا روز ۲۲بهمن ادامه دارد؛ در روز چهلم سردار سلیمانی، دانش‌آموزان با تصاویر «من سلیمانی‌ام» در راهپیمایی شرکت می‌کنند.
سرویس جامعه جوان آنلاین: مجتبی باستان با اشاره به پویش دانش‌آموزی «من سلیمانی‌ام» اظهار‌کرد: این پویش برای دانش‌آموزان ایجاد شده است، طبق این پویش در مدارس فرهنگ ایثار و مقاومت تبیین می‌شود؛ همچنین دانش‌آموزان با تصاویر سردار قاسم سلیمانی در راهپیمایی ۲۲ بهمن شرکت می‌کنند. وی با بیان اینکه با واحد‌های بسیج دانش‌آموزی و معلمان در ارتباط هستیم تا ۱۰ برنامه را در رأس فعالیت‌های خود قرار دهند، افزود: در پویش «من سلیمانی‌ام»، ۱۰ تا ۱۲ برنامه طراحی شده است و برهمین اساس روی تمام تخته‌های مدارس نوشته می‌شود سردار سلیمانی راهت را ادامه می‌دهیم. برخی مسئولان بسیج دانش‌آموزی دوره متوسطه دوم که دانش‌آموز هستند و قدرت بیان خوبی دارند به عنوان سخنران قبل از خطبه‌های نماز جمعه سخنرانی و وظیفه نسل چهارم انقلاب را تبیین خواهند کرد تا مشخص شود چگونه قرار است راه شهید سلیمانی را ادامه دهند. جانشین سازمان بسیج دانش‌آموزی گفت: پویش «من سلیمانی‌ام» تا روز ۲۲ بهمن ادامه دارد و در روز چهلم سردار شهید قاسم سلیمانی تمام دانش‌آموزان با تصاویر کوچک و بزرگ «من سلیمانی‌ام» در راهپیمایی شرکت می‌کنند که برنامه دیگر هم تهیه طومار و امضای آن از سوی دانش‌آموزان است.

وی با اشاره به استقبال دانش‌آموزان برای عضویت در سپاه گفت: عضویت افتخاری دانش‌آموزان در سپاه به یاد سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی از دیگر برنامه‌هاست که پیش‌بینی شده است.

باستان ادامه داد: مدارس یادواره شهید سلیمانی را برگزار می‌کنند و هر برنامه دیگری هم که دارند با تصویر شهید سلیمانی برگزار می‌شود. همچنین در تمام تابلوی اعلانات مدارس تصویر شهید نصب شده است. وی با اشاره به سخنرانی بعضی از چهره‌های مطرح یا ادوار سازمان بسیج دانش‌آموزی در مدارس گفت: این افراد با هماهنگی مدیر در صبحگاه مدارس، فرهنگ ایثار و مقاومت را تبیین می‌کنند، همچنین در صبحگاه مدارس شعار مرگ بر امریکا سر داده می‌شود. البته این برنامه‌ها با هماهنگی معاونت پرورشی انجام می‌شود. جانشین سازمان بسیج دانش‌آموزی یادآور شد: یادواره شهیدان دانش‌آموز هم بعد از ۲۲ بهمن با محوریت شهید سلیمانی برگزار می‌شود.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار