پرونده باغبان گمشده به دادگاه رسید
کد خبر: 987365
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0048rF
تاریخ انتشار: ۰۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۵:۵۰
پرونده باغبان گمشده که خانواده‌اش مدعی هستند با دسیسه دختر صاحب‌خانه‌اش به قتل رسیده‌است، پس از گذشت سه‌سال برای بررسی به دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد.
سرویس حوادث جوان آنلاین: به گزارش جوان، صبح روز پنجم خرداد‌سال‌۹۵ زن جوانی در تهران به اداره پلیس رفت و گفت شوهرش به طور ناگهانی ناپدید شده است.

شاکی در توضیح ماجرا گفت: من و شوهرم اهل شهرستان اردبیل هستیم و چند سال قبل برای کار به تهران آمدیم. در حال حاضر یک فرزند خردسال داریم و در خانه‌ای حوالی یکی از خیابان‌های جنوبی تهران زندگی می‌کنیم. شوهرم سرایدار و باغبان خانه ویلایی بزرگی در نزدیکی پاسداران است و همزمان با باغبانی و سرایداری کار‌های اداری صاحبخانه و دختر بزرگش را انجام می‌دهد. شوهرم دیروز صبح از خانه خارج شد و دیگر به خانه برنگشت. پس از طرح این شکایت تیمی از کارآگاهان اداره‌یازدهم پلیس‌آگاهی به دستور بازپرس ویژه قتل دادسرای امور جنایی وقت برای بررسی وارد عمل شدند. مأموران در تحقیقات میدانی هیچ ردی از مرد گمشده که هاشم نام داشت پیدا نکردند، اما بررسی‌ها نشان داد مرد گمشده به عنوان مباشر کار‌های دختر صاحبخانه را که زن جوان پولداری به نام شهلا است انجام می‌دهد. از سوی دیگر مشخص شد هاشم آن روز برای انجام کاری از خانه ویلایی خارج شده و به محل کارش بازنگشته است.

در حالی که تحقیقات درباره این حادثه ادامه داشت برادر و همسر هاشم به دادسرای امور جنایی رفتند و مدعی شدند که هاشم در حادثه‌ای به قتل رسیده است و شهلا، برادرش و شوهر سابقش در قتل هاشم دست دارند. بدین ترتیب پرونده وارد مرحله تازه‌ای شد و شهلا، برادرش و شوهر سابق او بازداشت شدند. در بررسی‌های اولیه هر سه بی‌گناه شناخته و آزاد شدند، اما با اعتراض همسر و برادر هاشم دادگاه قرار منع تعقیب شهلا را با توجه به تناقض‌گویی‌های وی رد کرد و قرار بازداشت برای او به اتهام دست داشتن در گم شدن مرد باغبان صادر کرد. بنابراین شهلا بازداشت شد و مورد بازجویی قرار گرفت.

شهلا در بازجویی‌های اولیه منکر اطلاع از سرنوشت هاشم شد، اما در تحقیقات بعدی ادعا کرد که وی روز حادثه به دستور او از خانه خارج شده تا از چند مرد برای او وسایلی بخرد و به خانه برگردد و پس از آن از او خبری ندارد. در حالی که سه‌سال ازاین حادثه می‌گذرد و متهم نیز با قرار وثیقه آزاد است پرونده برای بررسی به دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار