پلاک‌گذاری 13 هزار دستگاه ماشین‌آلات کشاورزی در کردستان
کد خبر: 987243
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0048pH
تاریخ انتشار: ۰۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۱
معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی کردستان گفت: مالکین و صاحبان ادوات و ماشین‌های کشاورزی بدون پلاک باید تا پایان فروردین 99 نسبت به انجام پلاک‌گذاری اقدام کنند چرا که سال آینده هیچگونه سوختی به ماشین‌های کشاورزی فاقد پلاک ارائه نخواهد شد.

فرید سپری در گفت‌وگو با خبرنگار جوان در سنندج اظهار داشت: براساس دستورالعمل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی مقرر است که در سال آینده سوخت بخش ماشین‌های کشاورزی از طریق کارت بانکی توزیع شود لذا به منظور ساماندهی و مدیریت مصرف سوخت بخش کشاورزی، ماشین‌آلات کشاورزی ملزم به پلاک‌گذاری شدند.

وی افزود: طبق این دستورالعمل از سال آینده سهمیه سوخت فقط به ماشین‌آلات کشاورزی که پلاک شده‌اند تحویل داده می‌شود.

معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی کردستان ادامه داد: مالکین و صاحبان ادوات و ماشین‌های کشاورزی بدون پلاک حداکثر باید تا پایان فروردین 99 نسبت به انجام پلاک‌گذاری اقدام کنند چرا که در سال آینده هیچگونه سوختی به ماشین‌های کشاورزی فاقد پلاک ارائه نخواهد شد.

وی از کشاورزان و صاحبان ماشین‌آلات کشاورزی استان خواست در اسرع وقت با مراجعه به تعاونی تراکتورداران و کمباین‌داران شهرستان مربوطه، نسبت به تشکیل پرونده و شماره‌گذاری تراکتورها و کمباین‌های خود اقدام کنند.

سپری تصریح کرد: در گذشته شرایط سنی برای وسیله نقلیه وجود داشت اما در حال حاضر این محدودیت برداشته شده است و تمامی مالکین تراکتور‌ها و کمباین‌های استان می‌توانند با مراجعه به مراکز جهادکشاورزی شهرستان‌ها نسبت به پلاک‌گذاری اقدام کنند.

وی گفت: استان کردستان دارای 28 هزار دستگاه تراکتور و یک هزار و 217 دستگاه کمباین است که از این تعداد 13 هزار دستگاه تراکتور و 217 دستگاه کمباین دارای پلاک انتظامی و تعداد 15 هزار دستگاه تراکتور و 1000 دستگاه کمباین فاقد پلاک انتظامی است.

انتهای پیام/

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی