کارگاه ها حق استخدام مشمولان غایب را ندارد
کد خبر: 986103
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0048Wt
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۴
اخطار نیروی انتظامی استان اصفهان به مدیران مشاغل
معاون وظیفه عمومی استان از اجراي ماده 63 مکرر قانون خدمت وظيفه عمومي خبر داد و گفت: به کارگیری و استخدام مشمولان غایب در موسسات دولتي و غيردولتي ممنوع است.

به گزارش خبرنگار جوان آنلاین از اصفهان ، به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ مهرداد پناهپوریان اظهار داشت: برابر ماده 63 مکرر قانون خدمت وظيفه عمومي مبني بر پيامدهاي به کارگيري و استخدام مشمولان غايب، به کارگیری و استخدام مشمولان غایب در موسسات دولتي و غيردولتي ممنوع است.

وی افزود: کساني که به هر نحوي مشمولان غايب را در موسسات دولتي و غيردولتي از قبيل کارخانه ها، شرکت ها، آموزشگاه ها، کارگاه ها، بنگاه ها، مغازه ها و تعميرگاه ها به کارگيري کنند توسط نيروي انتظامي، وزارتخانه هاي تعاون،کار و رفاه اجتماعي و صنعت معدن و تجارت، شناسائي و به محاکم قضائي معرفي مي شوند.

این مقام انتظامی تصریح کرد: مجازات اين گونه افراد براي بار اول هزينه سالانه يک سرباز و براي بار دوم و بيشتر هزينه سالانه 3 سرباز تعيین شده است.

معاون وظیفه عمومی پلیس اصفهان خاطر نشان کرد: همچنین ثبت نام مشمولان غايب در مراکز آموزشي خصوصي و آزاد براي ارائه آموزش به منزله به کارگيري محسوب و مشمول اين مجازات ها مي شود.

 

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار