مطالعه طرح راه‌اندازی خط اتوبوس بی‌آرتی در کرج حال انجام است
کد خبر: 985927
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0048U3
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۲
رئیس سازمان حمل نقل بار و مسافر شهرداری کرج :
رئیس سازمان حمل نقل بار و مسافر شهرداری کرج به پیگیری برای راه‌اندازی خط بی آرتی در کرج اشاره کرد و گفت: مطالعه این طرح برای اجرا از مبدأ خیابان شهید بهشتی تا خیابان شهید سلطانی در حال انجام است و در صورت تصویب شورای ترافیک استان، مقدمات اجرای این طرح فراهم می‌شود.

مجید استاد کاظمی افزود: در مرحله اول اولویت ایجاد خطوط ویژه اتوبوسرانی در کرج است و فعلا برنامه‌ای برای ایجاد خطوط ویژه تاکسی نداریم.

هنوز خبری از وام 50 میلیون تومانی به تاکسیداران نیست

رئیس سازمان حمل نقل بار و مسافر شهرداری کرج در ادامه با اشاره به اینکه هنوز خبری از وام 50 میلیون تومانی به تاکسیداران نیست گفت: قرار بود دو طرح برای تعویض تاکسی‌های فرسوده با نو اجرایی شود که یکی از آنها اختصاص وام ۵۰ میلیون تومانی به تاکسیداران برای خرید خودروی نو بود.

وی با اشاره به اینکه هنوز توافق لازم برای اجرای این طرح بین اتحادیه تاکسیرانی شهری کشور و بانک عامل مشخص شده صورت نگرفته، ادامه داد: شهرداری کرج در حال رایزنی با بانک های عامل است تا بتواند این طرح را در کرج اجرایی کند.

استاد کاظمی اظهار کرد: در حال حاضر تنها طرح فروش نقدی تاکسی قابل اجراست که طبق آن شرکت‌های اسقاط خودرو تاکسی‌های فرسوده را به قیمت پنج میلیون تومان از تاکسیدار خریداری می‌کنند و راننده باید مابقی مبلغ خرید تاکسی نو را به صورت نقدی پرداخت کند.

وی مطرح کرد: با توجه به افزایش قیمت خودرو، اغلب تاکسیداران موفق به شرکت در این طرح نمی‌شوند زیرا از عهده پرداخت کل مبلغ لازم برای خرید تاکسی نو برنمی‌آیند.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار