رانند ه شیطان صفت محاکمه می‌شود
کد خبر: 985871
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0048T9
تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۳۹۸ - ۰۵:۴۵
مردی که متهم است سوار بر خودروی پرشیا شیشه دودی زنان را به عنوان مسافر سوار کرده و به آن‌ها تعرض کرده‌است به زودی در دادگاه کیفری یک استان تهران محاکمه می‌شود.
سرویس حوادث جوان آنلاین: به گزارش جوان، تحقیقات پلیس برای بازداشت متهم از سه‌ماه قبل و همزمان با طرح شکایت‌های مشابه به جریان افتاد. بررسی‌های پلیس‌آگاهی تهران حکایت از این داشت که متهم سوار بر خودروی پرشیا شیشه دودی زنان را به عنوان مسافر سوار کرده و با تهدید حوالی جاده قم به آن‌ها تعرض کرده‌است. یکی از شاکیان گفت: حوالی ترمینال جنوب منتظر تاکسی بودم تا به خانه‌ام بروم که یک خودروی پرشیا مسافربر توقف کرد. من هم بعد از گفتن مسیرم سوار شدم و راننده حرکت کرد. راننده که مردی جوان بود بعد از طی مسافتی ناگهان تغییر مسیر داد. از او خواستم توقف کند تا پیاده شوم، اما توجه نکرد. فهمیدم که نیتی شوم دارد برای همین سعی کردم از رهگذران یا خودرو‌های عبوری درخواست کمک کنم، اما شیشه‌ها دودی بود و کسی متوجه کمک خواهی‌ام نشد. با این حال ناامید نشدم و برای نجات خودم تلاش کردم. راننده هم مدام من را تهدید به مرگ می‌کرد و با من درگیر بود. به هر حال توانستم در ماشین را به سختی باز کنم و خودم را بیرون بیندازم. در همان حال توانستم چند عدد از شماره پلاک ماشینش را به ذهن بسپارم.

با اطلاعاتی که این زن در اختیار کارآگاهان پلیس‌آگاهی تهران گذاشت مأموران موفق شدند متهم را که مردی ۳۵‌ساله به نام سعید بود شناسایی و بازداشت کنند. بررسی سوابق سعید نشان داد که او از مجرمان سابقه‌دار است که بار‌ها به اتهام جرائم مختلف بازداشت و به زندان افتاده‌بود. او وقتی به پلیس‌آگاهی منتقل شد از سوی چهار نفر از زنانی که به این شیوه هدف آزار قرار گرفته‌بودند شناسایی شد. شاکیان گفتند که متهم آن‌ها را به جاده‌ای خلوت حوالی جاده قم منتقل کرده و مورد آزار قرار داده‌است. متهم که چاره‌ای نداشت به جرمش اعتراف کرد. با کامل شدن تحقیقات پرونده برای رسیدگی به شعبه نهم دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد و متهم به زودی پای میز محاکمه حاضر می‌شود.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار