پروژه گرمخانه چند منظوره فردیس آماده است
کد خبر: 981630
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0047Mk
تاریخ انتشار: ۲۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۰
عضو شورای اسلامی شهر فردیس خبرداد
عضو شورای اسلامی شهر فردیس با اشاره به اینکه طرح پروژه گرمخانه چند منظوره فردیس آماده است، گفت: این گرمخانه دارای فضاهای جداگانه ای برای آقایان، بانوان و کودکان کار خواهد بود.

حسن سعیدی باشسیز ، با اشاره به اینکه یکی از مهمترین وظایف شورای اسلامی شهر فردیس شناسایی و پیگیری مشکلات شهر و شهروندان است، اظهار کرد: شهر فردیس در حوزه های عمرانی نیازمند زیرساخت سازی فراوانی است؛ همچنین همه اقدامات مدیریت شهری در حوزه های مختلف باید پیوست فرهنگی داشته باشد چراکه فرهنگ قوی بر هویت بخشی به شهر تاثیر مستقیم دارد.

وی ساماندهی کودکان کار را یکی از وظایف شهرداری خواند و گفت: وجود این کودکان بر روح و روان جامعه تاثیر منفی دارد و احساسات مردم را جریحه دار می کند.

سعیدی باشسیز با بیان اینکه مدیریت شهری فردیس در نظر دارد گرمخانه ای با فضاهای جداگانه برای آقایان، بانوان و کودکان کار در این شهر احداث کند، خاطرنشان کرد: اکنون طرح این پروژه آماده و مناقصات آن برای آغاز عملیات اجرایی در حال برگزاری است.

وی با اعلام اینکه ساماندهی کودکان وظیفه ای ذاتی برای شهرداری است، گفت: علاوه بر این مدیریت شهری فردیس در نظر دارد با همکاری ادارات ذیربط این کودکان را از معضلات اجتماعی نجات دهد و به بازپروری آنها کمک کند.

به گفته سعیدی باشسیز، گرمخانه طراحی شده دارای فضای بهداشتی و درمانی خواهد بود تا پاسخگوی نیازهای درمانی این قشر باشد.

وی با اشاره به اینکه وجود کودکان کار در جامعه اتفاقی ناراحت کننده و آزاد دهنده است، خاطرنشان کرد: فعالیت فرهنگی با همکاری دستگاه هایی همچون سازمان بهزیستی، نیروی انتظامی و غیره در این راستا ثمر بخش خواهد بود.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار