درخواست خانواده شهدا از دستگاه قضایی برای برخورد قاطعانه با مخلان امنیت
کد خبر: 981467
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0047K7
تاریخ انتشار: ۲۲ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۶
جمعی از خانواده شهدای امنیت، مدافع حرم و دفاع مقدس با حضور در گلزار شهدای بهشت زهرا و صدور بیانیه از دستگاه قضایی خواستند با مخلان امنیت قاطعانه برخورد کند.
سرویس ایثار و مقاومت جوان‌آنلاین: در بخشی از این بیانیه آمده است:آنانی که با یا حسین "ع" انقلابشان را شروع کردند و با ولایتشان امام خامنه‌ای تا قیام صاحب الزمان "عج" حرکت خواهند کرد را نمی‌توان از مسیر تعالی خارج کنید.
ما خانواده شهدا به خصوص شهدای مدافع حرم و امنیت با اماممان عهد می‌بندیم که تا زنده هستیم از آرمان‌های شهدا و انقلابمان که بر مبنای اسلام و آزادی پی ریزی شده دفاع کنیم و اگر در این راه همانند فرزندانمان به شهادت برسیم از پای نخواهیم نشست. همیشه گوش به فرمان رهبر عظیم الشان انقلاب هستیم و از تمامیت اسلام، انقلاب، انسانیت، و ملت شهید پرور ایران و همه‌ی مظلومان جهان دفاع خواهیم کرد.
این بیانیه همچنین تاکید دارد که:
۱- با پیروی از شهدای گرانقدر و فرامین رهبرمان حمایت خود را از رئیس قوه قضائیه که قاطعانه از خواسته‌های ملت دفاع می‌کند و مفسدان اقتصادی و سیاسی و ضد انقلاب را به جزای اعمالشان می‌رساند را اعلام می‌داریم و خواستار برخورد شدید با عوامل آشوب ونا امنی که خواسته‌های به حق ملت را به انحراف کشانده اند هستیم.
۲- همچنین انزجار خود را از بستر آفرین‌های فتنه اعم از داخلی و خارجی اعلام می‌نمائیم.
۳- ضمن اعلام قاطعانه از خواسته‌های به حق ملت و اعلام انزجار از آشوبگران از نماینده‌های مجلس می‌خواهیم که در برابر بی برنامه گی‌ها و عدم موقعیت شناسی مسئولین به وظایف خود عمل کنند.
 
جمعی از خانواده‌های دفاع مقدس و مدافع حرم و امنیت
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار