به جرائم انتخاباتی البرز در اسرع وقت رسیدگی می شود
کد خبر: 980609
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/00476H
تاریخ انتشار: ۱۶ آذر ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۱
رییس کل دادگستری استان البرز تاکید کرد
رییس کل دادگستری استان البرز گفت: رسیدگی به جرائم انتخاباتی البرز در اسرع وقت انجام می شود و هماهنگی لازم در این زمینه با هیات های نظارت به عمل آمده است.

حسین فاضلی هریکندی در بازدید از حوزه انتخابیه شهرستان کرج افزود: وظایف قوه قضاییه در قبل، هنگام و بعداز برگزاری انتخابات براساس قانون تعریف شده است.

وی ادامه داد: براساس دستور العمل قوه قضاییه در زمینه برگزاری انتخابات، ستاد پیشگیری و رسیدگی به تخلفات انتخاباتی در استان البرز با مسوولیت رییس کل دادگستری استان البرز و دبیری معاون پیشگیری از جرم دادگستری این استان با عضویت تمام دستگاه های اجرایی و نظارتی که در امر انتخابات دخالت دارند، تشکیل شده است.

فاضلی هریکندی گفت: افزون بر این، اقداماتی در دادگستری البرز مطابق بخشنامه قوه قضاییه با هدف برگزاری انتخاباتی پرشور و به دور هر نوع تخلفات انتخاباتی انجام شده است. .

رییس کل دادگستری استان البرز اظهار داشت: تشکیل کارگروه برای رصد فضای مجازی ، شعب ویژه برای رسیدگی به جرائم انتخاباتی درسطح دادگاه ها و دادسرا ها از دادگاه بدوی تا دادگاه تجدید از دیگر اقدامات انجام شده در این زمینه است.

وی تاکید کرد: اولویت ما پیشگیری است که اقدامات متعددی نیز در این زمینه انجام شده است.

از استان البرز سه نماینده به یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی که در اسفندماه سال جاری برگزار می شود، راه می یابند.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار