کسب مقام نخست دانشگاه صنعتی اصفهان
کد خبر: 976269
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0045yH
تاریخ انتشار: ۱۷ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۹
در مسابقات بین المللی حل مسئله امریکا:
تیم دانشکدة مهندسی صنایع و سیستم‌ها دانشگاه صنعتی اصفهان در مسابقات بین‌المللی حل مسئله در حوزه حمل و نقل ریلی (RAS ۲۰۱۹ INFORMS) مقام نخست را به خود اختصاص داد.
به گزارش خبرنگار جوان آنلاین از اصفهان، برترین‌های نهایی مسابقات بین‌المللی حل مسئله در حوزه حمل و نقل ریلی (RAS ۲۰۱۹ INFORMS) در نشست سالانه مؤسسه تحقیق در عملیات و علم مدیریت که معتبرترین ارگان تحقیق در عملیات (Operations Research) در دنیا است و همه ساله با حضور بیش از ۷ هزار نفر از محققان و شرکت‌های بزرگ صنعتی و خدماتی برجسته از سراسر دنیا برگزار می‌شود به رقابت پرداختند.

در این نشست و مسابقه علمی که ۲۰ الی ۲۳ اکتبر ۲۰۱۹ و با رقابت ۵۳ تیم از کشور‌های مختلف جهان، در سیاتل آمریکا برگزار شد، تیم دانشکده مهندسی صنایع و سیستم‌ها دانشگاه صنعتی اصفهان متشکل از آقایان پوریا ارسلانی (دانشجوی کارشناسی ارشد دانشکده مهندسی صنایع و سیستم‌ها)، دکتر محمد رئیسی نافچی (عضو هیأت علمی دانشکده مهندسی صنایع و سیستم‌ها) و دکتر وحید فامیل دردشتی (پژوهشگر مرکز CIRRELT کانادا) به مقام نخست این رقابت‌ها دست یافت.

همچنین در رقابت پوستر RAS ۲۰۱۹ این نشست بین المللی، پس از راهیابی ۱۵ پوستر به مرحله نهایی، تیم دانشکده مهندسی صنایع و سیستم‌ها دانشگاه صنعتی اصفهان موفق شد رتبه نخست این رقابت را نیز به خود اختصاص دهد.

گفتنی است: مسابقات بین‌المللی حل مسئله در حوزه حمل و نقل ریلی (RAS ۲۰۱۹ INFORMS) از سال ۲۰۱۰ و به صورت سالیانه برگزار می‌شود و این برای اولین بار است که یک تیم از دانشگاه‌های ایران موفق به کسب چنین مقامی در مسابقات با این سطح می‌شود.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار