چرا کالدرون هنوز به ترکیب اصلی پرسپولیس نرسیده است؟
کد خبر: 975868
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0045ro
تاریخ انتشار: ۱۱ آبان ۱۳۹۸ - ۱۷:۵۵
گفت وگوی " جوان آنلاین" با ممبینی پیشکوت تیم فوتبال پرسپولیس
تیم فوتبال پرسپولیس در بازی های خود در این فصل با نواسانات زیادی روبرو بوده و نتوانسته نتایج درخشان سال‌های قبل را تکرار کند موضوعی که به اعتقاد بسیاری از کارشناسان و پیشکسوتان مشکل عمده آن مربوط به مربی آرژانتینی تیم است که هنوز نتوانسته ترکیب اصلی تیم را مشخص کند.
سرویس ورزشی جوان آنلاین – وحید صابری: فریدون ممبینی کارشناس و پیشکوت تیم فوتبال پرسپولیس در گفتگو با " جوان آنلاین" گفت: متاسفانه پرسپویس علی رغم تمام تلاش‌ها نمی‌تواند نتیجه دلخواه را کسب کند موضوعی که امروز باعث ناراحتی ودلخوری هواداران شده است. معتقدم در این بین دو عامل سبب عدم نتیجه گیری تیم پرسپولیس است. اول عدم شناخت مربی با بازیکنان است و دوم سهل انگاری‌های زیاد و تکراری باریکنان تیم پرسپولیس است.
چرا کالدرون هنوز به ترکیب اصلی پرسپولیس نرسیده است؟
وی افزود: معتقدم برخی بازیکنان پرسپولیس انگار نمی‌دانند در چه تیم بزرگی بازی می‌کنند. امتیازات زیادی را به راحتی از دست داده ایم هر چند هنز به نیمه راه هم نرسیده ایم، اما همین تک امتیازات از دست رفته می‌تواند برای ما در آینده مشکل ساز شود.
ممبینی در ادامه افزود: در بازی با ماشین سازی هر دو تیم بازی را خیلی خوب شروع کردند. پرسپولیس در نیمه دوم شانس بسیاری برای گلزنی داشت، اما به خاطر اینکه بازیکنان ماشین سازی درلاک دفاعی رفته بودند پرسپولیس نتوانست گلزنی کنند.
پیشکسوت پرسپولیس با اشاره به اینکه علیپور باید پنالتی را گل می‌کرد خاطر نشان کرد: متاسفانه برخی بازیکنان پرسپولیس قدر بازی در تیم بزرگ را نمی‌دانند. البته هر دو تیم شناخت خوبی با توجه به آنالیزی که کرده بودند از هم داشتند، اما به هر حال پرسپولیس باید این بازی را می‌برد. متاسفانه علیپور در زمانی که باید پنالتی را گل می‌کرد خودخواهانه تصمیم گرفت و با چیپ فرصت صدرصد را هدر داد وگرنه امروز پرسپولیس در رده دوم قرار داشت.
وی افزود: هفته آینده پرسپولیس برابر فولاد خوزستان بازی دارد. بازی که با توجه به اینکه در اهواز هوداران متعصبی وجود دارد کار سختی پیش رو خواهد بود. البته من نمی‌دانم چرا کالدرون بازیکنان را با این ترکیب به زمین می‌فرستد مثلا شیری و نعمتی را کنار می‌گذارد و شجاع را در جای غیر تخصی اش می‌گذارد. احساس می‌کنم کالدرون در برخی مواقع به خاطر انتقاداتی که می‌شنود لج بازی می‌کند البته شاید هم هنوز به ترکیب اصلی نرسیده که این وظیفه کریم باقری است که او را در این باره روشن کند. او باید به سید جلال حسینی کاپیتان تیم بازی دهد، او تا پارسال بازی های درخشانی برای این تیم انجام داده که می تواند دوباره آن را آنجام دهد. کالدورن باید اعتماد خاصی به بازیکنان باتجربه داشته باشد.

پیشکوت پرسپولیس در ادامه افزود: بعنوان یک پیشکوت معتقدم که نباید علیپور را به حاشیه ببریم درست است که کار بچگانه‌ای کرد و تیم را ضربه زد، اما شخصا او را دوست دارم و امیدوارم هر چه زودتر به شرایط روحی روانی خود باز گردد تا بازهم برای پرسپولیس گلزنی کند. هواداران نباید باعث نابودی علیپور شوند، تاکید می‌کنم وظیفه همه پیشکسوتان، هواداران، بازیکنان و کادر فنی است که از علیپور حمایت کنند تا او به شرایط روحی خوب بازگشته و بتواند دوباره برای پرسپولیس گلزنی کند.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار