نانوایی‌ها نرخ‌نامه‌های جدید را نصب کنند
کد خبر: 975753
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0045px
تاریخ انتشار: ۱۱ آبان ۱۳۹۸ - ۰۲:۲۰
رئیس سازمان صنعت و معدن استان تهران گفت: به نانوایی‌های پایتخت فرصت داده شده تا پایان روز شنبه نرخ‌های جدید آبی و زرد را در نانوایی‌های خود نصب کنند و در صورت عدم نصب این نرخ‌نامه‌ها با آن‌ها برخورد و جریمه می‌شوند.
سرویس اقتصادی جوان آنلاین: یدالله صادقی در گفتگو با «فارس» با اشاره به اینکه همه نانوایی‌ها پایتخت مکلف شده‌اند که از ابتدای مهرماه ۹۸ نرخ‌نامه جدید را در نانوایی‌ها نصب کنند، گفت: برخی از نانوایی‌ها به‌رغم گذشت بیش از یک ماه از اعلام نرخ‌های جدید هنوز نرخ‌نامه جدید (زرد و آبی) را از اتاق اصناف تهران دریافت نکرده و آن را نصب نکرده‌اند. رئیس سازمان صنعت و معدن استان تهران افزود: بنابراین به این نانوایی‌ها فرصت داده شده تا حداکثر تا روز شنبه ۱۱ آبا ماه ۹۸ نرخ‌نامه‌های جدید را از اتاق اصناف تهران دریافت و آن را در نانوایی‌ها برای رؤیت مشتریان نصب کنند. وی اظهار داشت: در این نرخ‌نامه‌ها که در دو رنگ آبی و زرد تهیه شده مشخصاتی نان از قبیل وزن چانه و نرخ نان (آزاد پز و دولتی پز) قید شده‌است.

صادقی بیان داشت: نرخ‌نامه زرد رنگ نرخ نان نانوایی‌هایی که آرد دولتی دریافت می‌کنند و نرخ‌نامه آبی‌رنگ نرخ نان نانوایی‌هایی را که آرد آزاد دریافت می‌کنند و به عبارتی آزاد پز هستند، مشخص می‌کند.
برچسب ها: نانوایی
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار