مدیریت شهری کرج اهتمام ویژه‌ای برای بهبود وضعیت حلقه دره دارد
کد خبر: 975080
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0045f6
تاریخ انتشار: ۰۷ آبان ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۱
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز:
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز گفت:با بهره گیری از تکنولوژی‌های نوین و استاندادسازی فرایند‌ها در مرکز پردازش و دفع حلقه دره می‌توان تا سالیان متمادی از ظرفیت و فضای موجود در این مرکز بهره برداری کرد.
علی درویش پور در بازدید از مرکز حلقه دره با قدردانی از اقدامات سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرج اظهار داشت: اقدامات اخیر این سازمان در حلقه دره از اهتمام ویژه مدیریت شهری در بهبود وضعیت موجود دارد.

وی با بیان اینکه امیدوارم به زودی شاهد تغییرات مثبتی در حوزه پسماند باشیم، گفت: با وجود مدیران جوان و کارشناسان متخصص در این سازمان توقعات در حدی است که شهر کرج را در حوزه مدیریت پسماند باید با شهر‌های بزرگ جهان مقایسه کرد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز ادامه داد: دستیابی به وضعیت مطلوب و ایده آل در حوزه پسماند در گرو همکاری و تعامل دیگر دستگاه‌ها و نهاد‌های اجرایی است.

درویش پور خاطرنشان کرد: با بهره گیری از تکنولوژی‌های نوین و استاندادسازی فرایند‌ها در مرکز پردازش و دفع حلقه دره می‌توان تا سالیان متمادی از ظرفیت و فضای موجود در این مرکز بهره برداری کرد.

این مسئول اقدامات سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرج در کاهش بوی نامطبوع و بهبود وضعیت موجود مثبت ارزیابی کرد و خواستار ادامه فعالیت‌ها و اقدامات با سرعت و توان بیشتر شد.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار