روحانی رکورددار کاهش ارزش پول ملی
کد خبر: 973252
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0045Bc
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۳۹۸ - ۰۱:۱۰
دلار در زمان آقای روحانی از ۳‌هزار تومان به ۱۸ هزار تومان رسید که بیانگر رشد قابل‌توجهی است، حال که دلار از ۱۸هزار تومان به حدود ۱۱ هزار رسیده‌است نباید ادعا کرد ارز ۸۰ درصد ارزان شده‌است.
سرویس اقتصادی جوان آنلاین: محمد حسن‌نژاد، عضو کمیسیون اقتصادی مجلس در گفتگو با خانه ملت درباره درستی یا نادرستی صحبت‌های رئیس‌جمهور مبنی بر تقویت ۴۰ درصدی ارزش پول ملی به توضیح مثالی پرداخت و گفت: دولت احمدی نژاد حقوق‌ها را از ۱۰۰۰ تومان به ۱۲۰۰ تومان افزایش می‌داد، اما هنگام محاسبه میزان رشد درآمدها، مبدأ را ۱۰۰۰ تومان در نظر نمی‌گرفت، بلکه نمودار را از ۸۰۰ تومان رسم کرده و ادعا می‌کرد حقوق‌ها افزایش قابل‌توجهی پیدا کرده‌است حال آنکه درآمد‌ها تنها ۲۰ درصد بیشتر شده‌بود.

نماینده مردم مرند و جلفا در مجلس شورای اسلامی افزود: حال آقای روحانی نیز با همین شیوه برخی اطلاعات را مطرح می‌کند؛ چراکه قیمت‌ها در زمان ریاست جمهوری روحانی افزایش بسیاری داشت، اما حال که قیمت‌ها کاهش بسیار ناچیزی را تجربه کرده، مطرح می‌کنند که ارزانی شده‌است.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس اظهار کرد:دلار در زمان آقای روحانی از حدود ۳ هزار تومان به ۱۸ هزار تومان رسید که بیانگر رشد قابل‌توجهی است، حال که دلار از ۱۸ هزار تومان به حدود ۱۱ هزار رسیده‌است نباید ادعا کرد ارز ۸۰ درصد ارزان شده است. چراکه این صحبت‌ها نشان‌دهنده این است که یا مردم بی‌سواد فرض شده‌اند یا اطلاعات غلط به رئیس‌جمهور ارائه می‌شود.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار