صدرنشینی آرین غلامی در شطرنج رده‌های سنی جهان
کد خبر: 971877
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0044pR
تاریخ انتشار: ۱۲ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۷
آرین غلامی توانست در پایان دور سوم مسابقات رده‌های سنی ١٤،١٦ و ١٨ سال جهان، صدرنشین این مسابقات شود.
سرویس ورزشی جوان آنلاین: نمایندگان ایران با شش شطرنج باز در مسابقات شطرنج رده‌های سنی جهان شرکت کرده اند. در دور دوم و سوم مسابقات رده‌های سنی زیر ۱۴، ۱۶ و ۱۸ سال جهان که در کشور هند در حال برگزاری است آرین غلامی توانست در بازی آخر به پیروزی برسد و تا پایان دور سوم صدرنشین این رقابت‌ها در رده سنی زیر ١٨ سال شود.
در دور دوم پرنیان قمی (دختران زیر ۱۴ سال)، آرش داغلی (زیر ۱۶ سال) و آرین غلامی (زیر ۱۸ سال) برابر حریفانشان پیروز شدند. آنوشا مهدیان (دختران زیر ۱۶ سال) به تساوی رسید و وصال حامدی نیا (دختران زیر ۱۸ سال) و طناز ازلی (دختران زیر ۱۸ سال) شکست را پذیرا شدند.

در دور سوم آنوشا مهدیان (دختران زیر ۱۶ سال)، وصال حامدی نیا (دختران زیر ۱۸ سال) و طناز ازلی (دختران زیر ۱۸ سال) برابر رقبای خود به پیروزی رسیدند و پرنیان قمی (دختران زیر ۱۴ سال) و آرش داغلی (زیر ۱۶ سال) به تساوی رضایت دادند.

در مسابقات رده‌های سنی جهان ۴۶۵ بازیکن از ۶۳ کشور به رقابت با یکدیگر می‌پردازند. بعد از هند میزبان که ۱۴۵ بازیکن در این رقابت‌ها دارد، روسیه و آمریکا با ۱۶ و ۱۵ بازیکن، بیشترین نماینده را دارند. ایران در این مسابقات با ۶ شطرنجباز شرکت کرده است.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار