داوجونز بیش از ۳۰۰ واحد سقوط کرد
کد خبر: 971721
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0044mv
تاریخ انتشار: ۱۰ مهر ۱۳۹۸ - ۲۱:۵۸
با وحشت از افت فعالیت‌های تولیدی در امریکا
پس از اینکه داده‌ها نشان داد بخش تولید امریکا به ضعیف‌ترین سطح خود در یک دهه اخیر افت کرده است، شاخص‌های سهام داوجونز و اس‌اندپی، با بدترین سقوط خود در یک ماه اخیر روبه‌رو شدند.
سرويس اقتصادی جوان آنلاين: پس از اینکه داده‌ها نشان داد بخش تولید امریکا به ضعیف‌ترین سطح خود در یک دهه اخیر افت کرده است، شاخص‌های سهام داوجونز و اس‌اندپی، با بدترین سقوط خود در یک ماه اخیر روبه‌رو شدند.
به گزارش رویترز، پس از اینکه داده‌ها نشان داد بخش تولید امریکا به ضعیف‌ترین سطح خود در یک دهه اخیر افت کرده است، با وحشت از اینکه جنگ تجاری، بزرگترین اقتصاد جهان را با مشکل روبه‌رو کند، شاخص‌های سهام داوجونز و اس‌اندپی، با بدترین سقوط خود در یک ماه اخیر روبه‌رو شدند. گزارش اداره مدیریت منابع امریکا نشان داد که در ماه سپتامبر شاخص فعالیت‌های تولیدی ۸ /۴۷ واحد افت کرده است، در‌حالی‌که اقتصاددانان پیش‌بینی می‌کردند این شاخص به ۱/ ۵۰ واحد برسد. این افت به دنبال افت شدید ماه آگوست رخ می‌دهد. رقم پایین‌تر از ۵۰ نشان‌دهنده انقباض در این بخش است.
ترامپ در توییتر خود نوشت: همانطور که من پیش‌بینی کرده بودم، جی پاول و فدرال‌رزرو به دلار اجازه دادند خیلی گران شود، به ویژه در برابر همه ارز‌های دیگر! تولیدکنندگان ما تأثیرات منفی آن را متحمل می‌شوند. نرخ بهره فدرال‌رزرو خیلی بالاست، آن‌ها بدترین دشمن خودشان هستند و اطلاع ندارند. این رقت‌انگیز است. شاخص صنعت اس‌اندپی ۴ /۲ درصد سقوط کرد، بخش‌های مواد و انرژی هم هر کدام ۳ /۲ درصد سقوط کردند. در بازار ارز، با هجوم سرمایه‌گذاران به سوی سرمایه‌های امن، نرخ برابری دلار با ین ژاپن تا ۶۵/ ۱۰۷ واحد پایین آمد.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار