یازدهمین دوره آموزشی نخستین واژه آب برگزار می شود
کد خبر: 970802
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0044Y6
تاریخ انتشار: ۰۵ مهر ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۶
مدیر روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب آذربایجان غربی:
مدیر روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب آذربایجان غربی گفت: یازدهمین دوره آموزشی نخستین واژه آب از اول مهر ماه آغاز و تا پایان دی ماه ادامه خواهد داشت.

داریوش رضایی اظهار داشت: یازدهمین دوره آموزشی واژه آب در قالب مسابقه آب مساوی زندگی، برگزاری کارگاه آموزشی برای اولیاء دانش آموزان، برگزاری مراسم زنگ آب در مدارس، برگزاری کلاس های آموزشی برای دانش آموزان مقطع ابتدایی در بیش از 38 شهر استان، برگزاری کلاس های آموزشی ویژه دانش آموزان اول ابتدایی بصورت متمرکز در بیش از 5 شهرستان برگزار می شود.

وی به اهمیت فرهنگ سازی مصرف آب در بین آحاد مردم پرداخت و افزود: در سالجاری فرهنگ سازی و آگاهی بخشی برای بیش از 10 هزار دانش آموز و 2 هزار زن خانه دار انجام خواهد شد.

مسابقه نقاشی آب = زندگی

مدیر روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب آذربایجان غربی با اشاره به برگزاری مسابقه نقاشی آب مساوی زندگی، گفت: مرحله استانی این مسابقه از اول مهر ماه آغاز و تا پایان آبان ماه ادامه خواهد داشت.

وی با بیان اینکه داوری آثار ارسالی، یکم تا 15 آذرماه است، تصریح کرد: از 24 تا 30 آذرماه به مدت یک هفته نمایشگاه آثار برتر نقاشی با حضور و بازدید دانش آموزان برپا می شود.

رضایی افزود: طی برگزاری مراسم اختتامیه با حضور مدیران کمیته سازگاری با کم آبی در استان و مدیران صنعت آب و آب و فاضلاب از برگزیدگان تجلیل شده و 10 اثر برتر برای شرکت در مرحله کشوری به آبفای کشور ارسال می شود.

وی خاطرنشان کرد: این مسابقه به همت شرکت آب و فاضلاب شهری و با همکاری آموزش و پرورش، شرکت آب منطقه ای،سازمان حفاظت محیط زیست، اداره کل جهاد کشاورزی، استانداری و وزارت صنعت برگزار می شود.

مدیر روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب آذربایجان غربی با اشاره به اینکه مهلت ارسال آثار به مرحله کشوری از 26-15 دی ماه است، اظهار داشت: داوری آثار 10-1 بهمن ماه خواهد بود که آثار برتر با برپایی نمایشگاه در معرض بازدید دانش آموزان قرار گرفته و با برگزاری مراسم اختتامیه از برگزیدگان تجلیل بعمل می آید.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی