آغاز ارسال صورت حساب برق تهرانی‌ها به صورت پیامک
کد خبر: 970790
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0044Xu
تاریخ انتشار: ۰۴ مهر ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۴
مدیر عامل شرکت توزیع برق تهران با اشاره به اینکه ارسال صورت حساب برق تهرانی‌ها به صورت پیامک آغاز شده است گفت:‌مشترکان تهرانی ابتدا صحت پیامک با شناسنامه قبض را چک کنند تا اشتباهی در پرداخت صورت حساب صورت نگیرد.

سرویس اقتصادی جوان آنلاین: حسین صبوری با اشاره به اینکه ارسال صورت حساب برق تهرانی‌ها به صورت پیامک به مرور در حال انجام است ودر حقیقت این برنامه در تهران آغاز شده است، گفت: در حال حاضر بانک اطلاعات ۹۸ درصد مشترکان برق تهران تکمیل شده است و از این پس و طبق برنامه سراسری در کل کشور قبوض کاغذی برق در تهران چاپ نخواهد شد.

وی افزود: در هر صورت این برنامه به مرور و با مراجعه قرائت کنندگان اجرا می‌شود و پس از قرائت کنتور برق، صورت حساب به مشترکان پیامک خواهد شد.

صبوری در پاسخ به این سؤال که احتمال دارد در این برنامه اشتباهی صورت بگیرد و پیامک به درستی به دست مشترکان نرسد اظهار داشت: به هر حال در این حجم بالا احتمال هر گونه اشتباهی وجود دارد چرا که احتمال دارد مشترک برق یک عدد و شماره وارد شده را جابجا پیامک کرده باشد.

مدیرعامل شرکت توزیع برق تهران افزود: در هر صورت اگر مشترکان برق برای آن‌ها پیامک صورت حساب ارسال شد ابتدا آن پیامک را با شناسه قبض سابق خود چک کنند و در صورت مطابقات داشتن، صورت حساب را پرداخت کنند.

به گفته وی، چنانچه شناسه قبض دریافتی مشترکان متعلق به آن‌ها نیست، بایستی با ارسال ۲*شناسه قبض به سرشماره ۱۰۰۰۱۵۲۱ اطلاعات ثبت شده به نام آن شماره را حذف و شناسه قبض صحیح را به همراه *۱ به سرشماره یاد شده پیامک کنند.

منبع: فارس
برچسب ها: قبض برق ، بانک ، پیامک
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار