زوار اربعین ارز خود را قبل از ورود به مرز‌های کشور تهیه کنند
کد خبر: 970630
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0044VK
تاریخ انتشار: ۰۳ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۹
دبیرکل بانک مرکزی به زوار اربعین توصیه کرد تا ارز خود را، قبل از ورود به مرز‌های غربی و در شهر‌های مبدا، تهیه کنند.
به گزارش جوان آ‌نلاین به نقل از بانک مرکزی، محمد طالبی با اشاره به اینکه همکاران نظام بانکی، خدمت به زوار اربعین را برای خود توفیق می‌دانند و طی سال‌های اخیر، نقش ارزنده‌ای در خدمت‌رسانی به زوار اربعین انجام داده‌اند، گفت: انتظار می‌رود با تجربیات سال‌های گذشته، کاستی‌ها رفع و کیفیت خدمات ارتقا یابد.

دبیرکل بانک مرکزی، ارایه خدمات بانکی به زوار را نیازمند تلاش شبانه‌روزی دانست و گفت: نظام بانکی برای ارایه خدمات بهتر، نیازمند همکاری نهاد‌های استانی و محلی است و این همکاری سطح ارایه خدمات بانکی را ارتقاء خواهد داد.

طالبی در ادامه با اشاره به تصمیم جدید بانک مرکزی در خصوص نحوه تامین ارز مورد نیاز زوار اربعین به میزان ۱۰۰ یورو یا معادل آن با توجه به ازدحام جمعیت در زمان برگزاری اربعین توصیه کرد: زوار قبل از ورود به مرز‌های غربی و در شهر‌های مبدا ارز مورد نیاز خود را تهیه کنند.

وی در خصوص نظارت بانک مرکزی بر عملکرد بانک‌ها در زمان برگزاری اربعین، گفت: بانک مرکزی امسال با همکاری ناظران بانک‌ها بر خدمات رسانی در مبادی خروجی نظارت خواهد کرد.

در ادامه جلسه ضمن بحث و بررسی، هماهنگی و برنامه ریزی لازم برای ارایه خدمات بانکی در مرز‌های خروجی در سه استان کرمانشاه، ایلام و خوزستان و مسیر‌های حرکت زوار انجام شد.

گفتنی است در این جلسه، مدیران مربوطه در بانک مرکزی از تامین نقدینگی ریالی به میزان لازم برای زوار اربعین، آمادگی خودپرداز‌های سیار و ایجاد خزانه محلی در استان‌های غربی خبر دادند.
برچسب ها: اربعین
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار