بورس شاخص هفته را صعودی آغاز کرد
کد خبر: 970084
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0044MW
تاریخ انتشار: ۳۰ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۹
شاخص بورس تهران پس از افت سنگین آخرین روز در هفته گذشته امروز با رشد قیمتی همراه شد و توانست شاخص را به کانال ۲۹۷ هزار واحد بازگرداند.
سرویس اقتصادی جوان آنلاین: بر اساس ارقام درج شده در پایگاه اطلاع‌رسانی مدیریت فناوری بورس تهران، شاخص کل بورس اوراق و بهادار تهران امروز با ۳۵۴۵.۸۹ واحد رشد به ۲۹۷ هزار و ۷۱۲ واحد و ارزش روز بازار به هزار و ۸۸۰ هزار میلیارد تومان رسید.
شاخص قیمت (وزنی- ارزشی) با ۹۵۳.۰۳ واحد رشد به ۸۰ هزار و ۱۶ واحد رسید. شاخص کل (هم‌وزن) با ۱۵۱۹.۳۲ واحد افزایش به ۸۵ هزار و ۷۶۶ واحد رسید. شاخص قیمت (هم‌وزن) با ۱۰۱۷.۰۴ واحد رشد به ۵۷ هزار و ۴۱۲ واحد رسید.
شاخص آزاد شناور با ۴۸۲۸.۴۸ واحد رشد به ۳۴۲ هزار و ۶۷۳ واحد رسید. شاخص بازار اول بورس با ۲۸۰۷.۴۲ واحد رشد به ۲۱۷ هزار و ۳۲ واحد و شاخص بازار دوم با ۶۱۷۷.۳۵ واحد رشد به رقم ۶۰۲ هزار و ۴۴۷ واحد رسید.
نماد کگل، رمپنا، فملی، اخابر، کچاد، وپاسار بیشترین تاثیر مثبت را بر شاخص بورس ایران داشت و نماد فخاس بیشترین تاثیر منفی را بر شاخص بورس گذاشت.
در بازار فرابورس ایران شاخص کل فرابورس ۶۶.۳۲ واحد رشد به رقم ۳۹۵۲.۸۶ واحد رسید.
معامله‌گران فرابورس تعداد یک میلیارد و ۲۱۳ میلیون برگ سهم در قالب ۱۳۱ و ۹ هزار برگ به ارزش ۸۱۷ میلیارد تومان داد و ستد کردند.
برچسب ها: بورس
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار