کتاب جدید سیدمهدی شجاعی منتشر شد
کد خبر: 969380
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0044BA
تاریخ انتشار: ۲۵ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۵:۲۰
«خدا مال همه است» کتاب جدیدی از سید‌مهدی شجاعی است که انتشارات کتاب نیستان آن را منتشر کرده است.
سرویس فرهنگ و هنر جوان آنلاین: به گزارش تسنیم، انتشارات کتاب نیستان کتاب جدیدی از سیدمهدی شجاعی را منتشر و روانه بازار نشر کرد. این کتاب که «خدا مال همه است» نام دارد، مناجات‌های شخصی این نویسنده با خداست.

سید‌مهدی شجاعی در این کتاب که در شمارگان ۳ هزار نسخه منتشر شده است، از یک سو به توصیف حضرت باری‌تعالی برای مخاطب در قالب عباراتی، چون خدا ماه من است، مال شما، مال همه ما و... و از سوی دیگر با مخاطب قرار دادن حضرت حق به دعا و مناجات پرداخته است.

سید‌مهدی شجاعی پیش از این نیز در قالب کتابی تحت عنوان «مناجات فارسی» مناجات‌های شخصی خود با خدا را منتشر کرده بود. در بخشی از کتاب «خدا مال همه است» می‌خوانیم: «خدا مال همه است. مال من. مال شما. مال یکایک ما و شما. خدا نمایندگی انحصاری ندارد. خدا به تعداد آدم‌ها در زمین شعبه دارد. خدا تنها امکانی است که هیچ کس نمی‌تواند از من و شما بگیرد. خدا تنها دارایی است که فقیران بیشتر از ثروت اندوزان دارند. خدا تنها ذخیره‌ای است که هیچ حکومتی نمی‌تواند مردم را از آن محروم کند یا توزیع آن را در اختیار خود بگیرد یا کوپنی و جیره‌بندی‌اش کند...» انتشارات کتاب نیستان چاپ نخست این کتاب را در شمارگان ۳ هزار نسخه و در ۹۶ صفحه منتشر کرده است.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار