بازگشت شاخص بورس به کانال ۳۰۲ هزار واحد
کد خبر: 969334
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0044AQ
تاریخ انتشار: ۲۴ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۰
شاخص بورس تهران که با رشد شارپی اولین روز هفته توانسته بود به بیش از ۳۰۴ هزار واحد نیز برسد امروز وارد اصلاح قیمتی شد و با افت ۲۰۶۴ واحد به کانال ۳۰۲ هزار واحد بازگشت.
سرویس اقتصادی جوان آ‌نلاین: هنوز بسیاری از نماد‌ها با رشد‌های قیمتی چشمگیر مواجه هستند و به نظر با تثبیت بازار ارز و طلا همچنان بازار بورس از جذابیت خاصی برای بسیاری از سرمایه‌گذاران برخوردار می‌باشد.
به گزارش خبرنگار جوان آنلاین، بر اساس ارقام درج شده در پایگاه اطلاع‌رسانی مدیریت فناوری بورس تهران، شاخص کل بورس اوراق و بهادار تهران امروز با ۲۰۶۴.۲۴ واحد افزایش به ۳۰۲ هزار و ۳۹۵ واحد و ارزش روز بازار به ۱۱۰۵ هزار میلیارد تومان رسید.
شاخص قیمت (وزنی- ارزشی) با ۵۵۴.۸۱ واحد کاهش به ۸۱ هزار و ۲۷۵ رسید. شاخص کل (هم‌وزن) با ۵۱.۸۹ واحد رشد به ۸۵ هزار و ۲۵۸ واحد رسید. شاخص قیمت (هم‌وزن) با ۳۴.۷۴ واحد رشد به ۵۷ هزار و ۷۱ واحد رسید.
شاخص آزاد شناور با ۱۶۷۴.۴۶ واحد کاهش به ۳۴۶ هزار و ۵۱۸ واحد رسید. شاخص بازار اول بورس با ۱۷۱۲.۳۰ واحد افت به ۲۲۰ هزار و ۵۷۷ واحد و شاخص بازار دوم با ۳۲۴۷.۴۵ واحد افت به رقم ۶۱۱ هزار و ۳۳۵ واحد رسید.
نماد رمپنا. فارس، گگل، کچاد، فملی. شخارک، فخاس بیشترین تاثیر منفی را بر شاخص بورس ایران داشت و نماد خودرو بیشترین تاثیر مثبت را بر شاخص بورس گذاشت.
در بازار فرابورس ایران شاخص کل فرابورس ۱۱.۴۳ واحد رشد به رقم ۳۹۳۰.۱۱ واحد رسید.
معامله‌گران فرابورس تعداد یک میلیارد و ۴۳ میلیون برگ سهم در قالب ۱۸۹ و ۷۱۳ هزار برگ به ارزش ۸۶۶ میلیارد تومان داد و ستد کردند.
برچسب ها: بورس
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار