آغاز فصلی نو در حوزه حمل و‌ نقل البرز با پروازهای مسافری پيام
کد خبر: 968770
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/00441K
تاریخ انتشار: ۱۶ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۷
مدیرعامل فرودگاه بین المللی پیام:
مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام گفت: پرواز مسافری در استان البرز سرآغاز فصلی نو در حوزه حمل و نقل استان به شمار می آید .

نادر ثناگو مطلق با اشاره به برگزاری جلسات کمیته مسافری جهت برنامه ریزی و طراحی مقدمات شروع پروازهای مسافری گفت:بیش از ده جلسه در این خصوص برگزار کرده ایم و موضوعاتی چون حضور ایرلاین ها نوع و‌نحوه حضور نهاد های همکار  استانی در خصوص خدمات شهری همچون تاکسیرانی اتوبوس رانی تبلیغات و ...مورد بررسی قرار گرفته است.

وی در خصوص زمان دقیق پرواز های مسافری گفت:  با چند ایرلاین کشور مذاکرات خوبی صورت گرفت و همه تلاش ما برای انجام پروازها در نزدکترین فرصت زمانی ممکن بود که  از روز دوشنبه ۱۸شهریور همزمان با تاسوعا حسینی  شاهد اولین پرواز به مقصد مشهد مقدس هستیم

 ثناگو فرصت ایجاد شده در استان در خصوص پروازهای مسافری یک مزیت در حوزه حمل و نقلی دانست و خاطر نشان کرد :قطعا ترمینال پیام یک مسیر ورودی و خروجی برای استان خواهد بود،

که ضروری است نهادهای  مرتبط نسبت به ایجاد فضای در شان استان اقدامات جدی انجام دهند.

مدیرعامل فرودگاه پیام تاکید کرد همراهی و همدلی خوبی بین مدیران استان و فرودگاه پیام وجود دارد و برنامه ریزی های خوبی هم در خصوص راه های دسترسی به فرودگاه صورت گرفته که نیاز به عملیاتی شدن موضوعات است.

ثناگو ورودی و خروجی یک شهر را یکی از نمادهای عینی و عمومی برای معرفی دانست و ادامه داد:در حاضر و باتوجه به ایجاد فرصت پروازهای مسافری  این ورودی و خروجی خیلی زیبنده ی کلان شهری همچون کرج نیست.

وی اظهار امیدواری کرد :این. موضوع قابل حل است و شک ندارم با نگاه دلسوزانه ای که در  مسوالان  و مدیران  شهری استان  و استانداری  وجود دارد بزودی شاهد انجام  این مهم باشیم.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار