مردان شیطان صفت جرم را گردن هم انداختند
کد خبر: 968228
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0043sa
تاریخ انتشار: ۱۲ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۴:۵۰
مرد کارتن‌خواب که با همدستی یکی از دوستانش، پسر ۱۲‌ساله را به بهانه ترقه مجانی چهارشنبه سوری ربوده و وی را با تهدید چاقو مورد اذیت و آزار قرار داده بودند، در جلسه محاکمه جرمشان را گردن هم انداختند.
سرویس حوادث جوان آنلاین: به گزارش جوان، ۲۷‌اسفند‌سال‌۹۷، مرد جوانی همراه پسر‌۱۲‌ساله اش به نام امید به اداره پلیس رفت و از دو مرد به اتهام آزار پسرش شکایت کرد و گفت: «شب گذشته پسرم برای خرید وسایل چهارشنبه‌سوری از خانه بیرون رفت، اما وقتی به خانه برگشت پریشان بود. علت را پرسیدم که متوجه شدم دو مرد جوان او را آزار داده اند.»

با این توضیحات پسر نوجوان نیز مورد تحقیق قرار گرفت. او در شرح ماجرا گفت: «قصد داشتم برای چهارشنبه‌سوری چند ترقه بخرم، اما پول نداشتم. سراغ چند فروشنده رفتم و از آن‌ها ترقه مجانی خواستم، اما آن‌ها مخالفت کردند تا اینکه یکی از فروشندگان قبول کرد به من ترقه مجانی بدهد. او گفت ترقه‌ها در انباری در انتهای پارک است به همین خاطر همراهش به پارک رفتم، اما او با تهدید چاقو در مکان خلوت مرا مورد اذیت و آزار قرار داد، سپس مرا داخل دستشویی پارک حبس کرد. ساعتی بعد دوستش آمد و او هم مرا آزار داد.»

با طرح این شکایت، دو متهم به دستور بازپرس شعبه نهم دادسرای امور جنایی تهران تحت تعقیب قرار گرفتند تا اینکه چند روز بعد یکی از آن‌ها شناسایی و بازداشت شد. متهم به پلیس‌آگاهی منتقل شد و بعد از اعتراف به جرمش گفت: «روز حادثه وقتی فهمیدم دوستم به نام میلاد پسر نوجوان را داخل دستشویی پارک حبس کرده است وسوسه شدم و به آنجا رفتم و او را آزار دادم. میلاد کارتن‌خواب است و از محل زندگی او اطلاعی ندارم.»

با اقرار‌های متهم تلاش برای دستگیری دیگر متهم ادامه داشت تا اینکه وی نیز چند روز بعد از دستگیری همدستش در پاتوقش شناسایی و دستگیر شد. متهم تحت بازجویی قرار گرفت که با اقرار به جرم، هر دو پسر جوان روانه زندان شدند.

پرونده دو متهم به اتهام آدم ربایی، تهدید با چاقو و آزار بعد از صدور کیفرخواست به شعبه دوازدهم دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده‌شد. صبح دیروز دو متهم در آن شعبه به ریاست قاضی تولیت پای میز محاکمه قرار گرفتند. ابتدای جلسه شاکی بار دیگر شکایت خود را مطرح کرد و پدر شاکی گفت: «این حادثه روحیه پسرم را خیلی آزرده است و او همچنان زیر نظر روانپزشک تحت درمان است. برای دو متهم درخواست اشد مجازات دارم.» سپس دو متهم پای میز محاکمه قرار گرفتند، اما جرمشان را گردن هم انداختند و از خودشان دفاع کردند.

در پایان هیئت قضایی جهت صدور رأی وارد شور شد.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار