سپاه ایلام: برای زائران اربعین سنگ تمام می‌گذاریم
کد خبر: 966696
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0043Ts
تاریخ انتشار: ۰۱ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۲
فرمانده سپاه امیرالمومنین (ع) استان ایلام گفت: برای استقبال از زائران اربعین در استان ایلام سنگ تمام می‌گذاریم.
سرویس جامعه جوان‌آنلاین: سردار جمال شاکرمی اظهار داشت: لحظه شماری مردم ایلام برای میزبانی زائران اربعین حسینی قابل وصف و بیان نیست.

وی گفت: مردم ایلام که افتخار میزبانی زائران اربعین حسینی را دار بوده و استانشان به «دروازه عتبات عالیات» و «بین الحرمین» معروف است آن را افتخاری بزرگ دانسته و به این افتخار بالیده و با تمام توان مهیای استقبال از زائران اربعین حسینی هستند.

فرمانده سپاه امیرالمومنین (ع) استان ایلام گفت: ما نیز به عنوان خادمان مردم ایلام و فرزندان آماده اجرای پیام مردم ایلام برای استقبال از زوار اربعین در استان ایلام سنگ تمام می‌گذاریم.

وی گفت: ما معتقدیم که حضور زائران اربعین حسینی برای استان ایلام، حضوری پر برکت است و مهمانداری عزاداران حسینی برای ایلام منشأ خیر و برکت بوده است.

سردار شاکرمی بیان کرد: از هم اکنون به زائران اربعین حسینی ۹۸ که استان ایلام را برای میزبانی خود انتخاب کرده‌اند و افتخار حضورشان را به ما داده‌اند، می‌گوئیم «خوش هاتین زوارالحسین».

وی گفت، بیان «خوش هاتین زوارالحسین» برای مردم استان ایلام، شعاری عملی است و به همین جهت تلاش مردم و مسئولان استان ایلام مهیای زیرساخت‌های زیستی، رفاهی، انتظامی و امنیتی و ترافیکی است که این موارد در استان آماده و با افتخار اعلام می‌کنیم ورود زائران اربعین حسینی ۹۸ از ورود تا خروج در محور‌های استان ایلام، ورود و خروجی ایمن خواهد بود.

سردار شاکرمی در ادامه یادآورشد: از زائران اربعین ۹۸ استدعای آن را داریم در اربعین پیش‌رو میزبانی استان ایلام را پذیرا و افتخار میهمانداری زائران را به ما بدهند.
منبع: تسنيم
برچسب ها: اربعین
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار