برگزاری اختتامیه نهمین جشنواره مالک‌اشتر
کد خبر: 966379
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0043Ol
تاریخ انتشار: ۲۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۵
دبیر جشنواره مالک‌ اشتراز برگزاری اختتامیه نهمین این جشنواره خبرداد.

علی دیباذر  در نهمین جشنواره سراسری مالک‌اشتر که در سالن اجتماعات سپاه عاشورا برگزار شد، اظهار کرد: انتصاب سردار انقلابی به عنوان دبیر اجرایی ستاد اشراف، ابداع تحولی سند اشراف و ابلاغ آن به نیروهای مسلح، پایش و ارزیابی برنامه‌ها، ابلاغ سامانه مبنای دو به تمام نیروها و سپاه استانی برای خروج از حالت سنتی، انتشار کتاب اشراف فرماندهی از کارهای اخیر می‌باشد.

وی با بیان اینکه در دبیرخانه اشراف سپاه عاشورا اقدامات زیادی انجام گرفته است، گفت: سنتی به اشراف مبنای دو، اجرای کامل چرخه اشراف، عمل به فرمان‌های فرمانده سپاه عاشورا از این دست فعالیت‌هاست.

دیباذر با اشاره به اینکه از ۴۵۶ مدیران موفق تقدیر به عمل خواهد آمد، یادآور شد: ۲۶ جشنواره عاشورا برگزار شده است که ۲۶ مورد آن استانی است.

دبیر جشنواره مالک‌ اشتر ادامه داد: برگزاری نمایشگاه پوستر حاوی فرامین سردار سلامی نیز در کنار این برنامه برپا می‌شود.

دیباذر خاطرنشان کرد: معرفی رده‌ها و سازمان‌های موفق‌تر، ستاد سپاه عاشورا، رده‌های عمده سپاه عاشورا و اقشار و نواحی بسیج عاشورا از اهداف این جشنواره است.

گزارش فارس حاکی از آن است که در ابتدای این مراسم پیام سردار سلامی به صورت تصویری پخش شد که فرمانده سپاه پاسداران در بخشی از این پیام  آورده است: جنبه شکست‌ناپذیری سپاه قلب‌های خدایی، ایمان است و سپاه آمیزه‌ای از تفکر و ایمان می‌باشد که دشمن آن را به خوبی می‌داند.

وی در ادامه آورده است: جریان اشراف فرماندهی این ظرفیت دارد تا اساس حرکت سپاه بر پایه تقویت این گوهر تنظیم کند و یکی از نکات قابل توجه این است که گزارشات اشراف سیطره فرماندهان را کامل کند، چراکه هیچ فرماندهی بدون داشتن اطلاعات قابل تصمیم صحیح نیست.

سردار سلامی اضافه کرده است: اشراف باید نورافکنی برای شناخت مسائلی باشد که درگیر آن هستیم. جشنواره مالک‌ اشتر نیز یکی از دستاوردهای مهم بوده و همه دست‌اندرکاران باید در جریان تغییر و تحول قرار گیرند، از این‌رو این مراسم تشریفاتی نبوده بلکه می‌توان از قِبَل آن به یک ایده و تفکر و قابلیت جدید از جهت تفکر آینده‌ای روشن بسازیم.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار