قادر به حل نامعادله قیمت تمام شده مسکن نیستیم
کد خبر: 966009
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0043In
تاریخ انتشار: ۲۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۲:۱۱
معاون وزیر راه:
تعیین عشقی قیمت مسکن طی ده‌ها سال گذشته و دپوی زمین و ساختمان طی ده‌ها سال گذشته در ترازنامه‌های برخی از اشخاص حقیقی و حقوقی چنان وضعیت بدی برای بازار مسکن رقم زده‌است که معاون وزیر راه و شهر‌سازی به صراحت عنوان داشت: قادر نیستیم نامعادله قیمت‌تمام‌شده یک واحد مسکونی با جیب خالی مردم را حل کنیم.
سرویس اقتصادی جوان آنلاین: سیدمحمد پژمان، معاون وزیر راه و شهرسازی اظهار کرد: اینکه تحقق بازآفرینی و تولید مسکن بدون داشتن بدنه اجرایی در استان‌ها و بدون داشتن نقش در انتخاب مدیران کار بسیار دشواری است، اما با تکیه بر روحیه و توان انقلابی این امر را مجدانه پیگیری می‌کنیم. به دنبال شیوه و برنامه‌ای هستیم که بدون اعتبارات بودجه‌ای دولت بتوانیم تحقق بازآفرینی شهری را میسر کنیم.

پژمان با اشاره به اینکه ساخت مسکن کاری فنی و حرفه‌ای است که همه امکانات و لوازم آن در کشور موجود است، گفت: تنها دلیلی که توفیقی در این موضوع وجود ندارد این است که ساخت مسکن با وضعیت اقتصادی خانوار گره خورده و به همین دلیل هم حل آن از عهده ما خارج است.
وی تصریح کرد: قادر نیستیم نامعادله قیمت تمام‌شده یک واحد مسکونی با جیب خالی مردم را حل کنیم و فقدان اشتغال و درآمد کافی در تمام حوزه‌ها به ویژه تأمین مسکن دردسر‌ساز شده‌است که امیدواریم بتوانیم این مشکلات را حل کنیم.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار