نوبت حراج لوگوی وزارت ورزش هم می رسد!
کد خبر: 965814
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0043Fe
تاریخ انتشار: ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۹
پس از اینکه لوگوی باشگاه پرسپولیس را طلبکاران به حراج گذاشتند تا طلب خود را دریافت کنند اکنون خبر می رسد لوگوی باشگاه استقلال هم ممکن است به حرج گذاشته شود.
سیدرضا فیض آبادی
سرویس ورزشی جوان آنلاین: یعنی سخیف ترین خبر و اتفاقی که می تواند برای دو تیم ریشه دار و بزرگ فوتبال ایران رقم بخورد همین است.

بسیاری از هموطنان وقتی می خواهند سلامت خود را بیان کنند می گویند تابحال پای ما به کلانتری باز نشده و البته منظورشان اینجاست که خلافی مرتکب نشده اند که به کلانتری بروند وگرنه کلانتری مرکز امنیت جامعه است و رفت و آمد به آن در حالت عادی و طبیعی افتخاری است برای مردم.

تابحال چندبار کرکره دو باشگاه را پایین آورده اند؟

ازفلان دباغ و فلان مسافرخانه چی و فلان آژانس هوایی و فلان قصاب محل گرفته تا فیفا و کنفدراسیون آسیا و خیلی های دیگر هرکدام چند بار کرکره سرخابی ها را پایین کشیده اند.

بهتر نیست بجای این کارها یکبار هم که شده آن مدیر نالایقی که بدهی بالا آورده را بکشند پای میز محاکمه و از او بخواهند چه غلطی کرده که این همه بدهی روی دست باشگاه گذاشته است.

چرا همین الانم که مدیران دو باشگاه استقلال و پرسپولیس با نیل به اینکه حداقل یکصد میلیارد بدهی دارند را بازخواست نمی کنید آقای وزیر ورزش که فردا باز همین بدهی هایی که روی بدهی می گذارند باعث پایین آوردن کرکره باشگاه نشود؟

خنده کنیم یا گریه که پرطرفدارترین باشگاههای آسیا و جزو پرطرفدارترین باشگاههای جهان به دلیل بدهی مالیاتی فلان مربی و فلان بازیکن و و سایر دسته گل هایی که مدیران گذشته و حال به آب د اده اند لوگوی دو باشگاه را به حراج بگذارند؟

یک کم غیرت در رگ و پیکره مدیریت ورزش ما از گذشته تا بحال اگر بود باید بابت همین خبر استعفا می دادند و می رفتند ولی خم به ابرو نمی آورند.

یعنی چی که لوگوی تاریخچه فوتبال ایران را به حراج بگذارند؟

کار کدام مدیر بی لیاقت و بی عرضه ایی بوده که کار را به اینجا کشانده؟

چرا لوگوی خود این مدیران را به حرج نمی گذارید؟

ضربه زدن به استقلال و پرسپولیس بس است. یک نمونه را بگوییم از هردو باشگاه استقلال و پرسپولیس تا مسجل شود که مقصر این همه افتضاح وزارت ورزش است و بس.

احمد سعادتمند مدیر ناشناخته ایی نیست. او با دستور وزیر فعلی رییس هیات مدیره باشگاه استقلال شده و تاکنون 18 بار استعفا داده و به رغم عدم پذیرش از سوی سلطانی فر ولی سعادتمند بارها گفته که نقشی در باشگاه ابی ها ندارد.

جعفر کاشانی به اندازه روزهای مدیریت سلطانی فر فوتبال ملی و باشگاهی بازی کرده ، دیپلمات بوده و پرچم باشگاه بزرگی مثل شاهین را به تنهایی بالا نگه داشته است و همواره در کنار پرسپولیس بوده و اکنون رییس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس است.

هردو بزرگوار می گویند مدیران باشگاههای سرخابی تیم را بسته اند و بعد از رییس هیات مدیره خواسته شده کمیته فنی را تشکیل بدهند!

آقای سلطانی فر! اگر نمی دانید به شما می گوییم که اول کمیته فنی را هیات مدیره تشکیل می دهد. بازیکنان و مربیان را کمیته فنی تایید می کند و به هیات مدیره گزارش می دهد و رییس هیات مدیره پس از تایید به مدیر باشگاه دستور می دهد که کار انجام شود.

مدیران مورد حمایت شما در استقلال و پرسپولیس برعکس عمل کرده اند و این بی حرمتی به مردم و هواداران و شماست و بی حرمتی به باشگاه های بزرگ استقلال و پرسپولیس است جناب سلطلنی فر.

وقتی این مدیران اینقدر آزادی عمل دارند چه نیازی به هیات مدیره و کمیته فنی و سایر قضایا.پس هیات مدیره و کمیته فنی یعنی همان کشک علی پروین! اگر فردا لوگوی وزارت ورزش را بخاطر بدهی استقلال و پرسپولیس به حراج گذاشتند شما جوابگو هستید؟
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار