فعالیت های اثر گذار در جهت پیشرفت اهداف ورزش کارگری
کد خبر: 965802
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0043FS
تاریخ انتشار: ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۷
فدراسیون ورزش کارگری از بدو تاسیس تا کنون همواره دارای دو بازوی اجرایی فعال و اثرگذار بوده که هر کدام نقش به سزایی را در پیشبرد اهداف مورد نظر ایفا نموده اند.
سرویس ورزشی جوان آنلاین: انجمن‌ها و هیأت‌های ورزشی کارگران همواره بدون هیچگونه چشم داشتی یار و یاور همیشگی ورزش کارگری بوده و نهایت تلاش و اهتمام خود را در برگزاری رویداد‌های ورزشی کارگران بکار گرفته اند. از این رو فدراسیون ورزش کارگری در سال گذشته با هدف متناسب سازی و تقویت انجمن‌های ورزشی مطابق با جامعه هدف تعداد انجمن‌های ورزشی کارگران را به ۲۷ انجمن تقلیل داد.
۲۰ انجمن بعنوان انجمن‌های فعال و ۷ انجمن به عنوان انجمن‌های در حال توسعه حاصل همفکری و خرد جمعی و تصمیم کارگروه تخصصی فدراسیون در این زمینه بوده است. طبق اساسنامه پیشین فدراسیون ورزش کارگری، روسای انجمن ها، اعضای اصلی مجامع انتخاباتی و عمومی فدراسیون را تشکیل می‌دادند و عملا نقش هیات‌های ورزشی در تصمیم گیری‌های کلان نادیده انگاشته شده بود. از این رو اردیبهشت ۹۷، جواد رمضی که آن زمان سرپرستی این فدراسیون را برعهده گرفته بود جهت رفع این نقیصه وعده‌ای را به روسای هیات‌های ورزشی در خصوص عضویت آنان در مجامع فدراسیون داده بود. در همین راستا جلساتی با محور اصلاح اساسنامه فدراسیون برگزار و پس از ساعت‌ها بحث و بررسی پیرامون آن، بالاخره پیشنهاد این موضوع از سوی رئیس فدراسیون با طرح در جلسات هیئت رئیسه مورد موافقت اعضاء قرار گرفته و در نهایت در مجمع عمومی مورخ ۳۱/۰۴/۹۸ فدراسیون مورد تصویب قرار گرفت. این رخداد موجب تشکیل موجی از ابراز رضایت هیأت‌های ورزشی گردیده و نوید بخش آینده‌ای روشن و امید بخش برای ورزش جامعه بزرگ کار و تلاش کشور خواهد بود. با تصویب اصلاح اساسنامه، از این پس هیأت‌های ورزشی به عضویت مجامع انتخاباتی و عمومی فدراسیون در آمده و دارای حق رای و تصمیم گیری در این مجامع می‌باشند. اما این تنها اتفاق خوب برای هیأت‌ها نبود. یک هفته پس از تصویب اساسنامه، مرحله دوم واریز درآمد‌های فدراسیون از محل اجرای طرح عضوگیری ورزشکاران به حساب ۲۳ استانی که شماره حساب خود را به فدراسیون اعلام کرده بودند واریز شد. این امر با هدف تقویت بنیه مالی هیأت‌های ورزشی و با مجوز وزارت ورزش و جوانان از سال گذشته آغاز گردید. خبر خوب دیگر ایجاد دسترسی برای هیات‌های استانی در وب سایت فدراسیون ورزش کارگری جهت درج اخبار ورزشی مربوط به هر استان می‌باشد که این امر موجب ایجاد زنجیره خبری و اتصال شبکه گسترده جامعه بزرگ و مردمی کار و تلاش کشور خواهد شد.

مبین بهداد
مدیر روابط عمومی فدراسیون ورزش کارگری
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار