مرگ دزد عنکبوتی در سقوط از ساختمان ۴ طبقه
کد خبر: 965397
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/00438v
تاریخ انتشار: ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۳:۰۱
سارق عنکبوتی که قصد داشت در حرکت نمایشی از پشت بام ساختمان چهار طبقه‌ای از طریق پنجره وارد خانه شود و دوستانش را شگفت زده کند به پایین سقوط و فوت کرد.
سرویس جامعه جوان آنلاین: به گزارش خبرنگار ما، یک سارق حرفه‌ای و سابقه دار بود، چند روز قبل به طرز عجیبی از پشت بام ساختمان چهار طبقه‌ای در حوالی نظام آباد به پایین سقوط کرد و جان خود را از دست داد. آن روز حوالی ظهر بود که ساکنان ساختمان با صدای مهیبی از خانه‌هایشان بیرون آمدند و با جسد خونین مرد میانسالی روبه‌رو شدند و بلافاصله موضوع را به مأموران پلیس اطلاع دادند.
بدین ترتیب با اعلام این خبر تیمی از مأموران پلیس به محل حادثه رفتند و در آنجا با جسد خونین مردی به نام احسان روبه‌رو شدند که دور کمرش شیلنگ پاره شده سفید رنگ نازکی بسته شده بود. در حالی که تحقیقات درباره این حادثه ادامه داشت قاضی رضوانی، بازپرس ویژه قتل دادسرای امور جنایی تهران همراه تیمی از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی راهی محل شدند. نخستین بررسی‌ها حکایت از این داشت دقایقی قبل رهگذری در حال عبور از محل بوده که مشاهده می‌کند مرد فوت شده در حالی که رشته‌ای مانند شیلنگ یا طناب به دور کمرش بسته است با حرکات نمایشی مانند آکروبات‌بازان قصد دارد از پشت بام خانه وارد پنجره طبقه چهارم ساختمان شود که ثانیه‌هایی بعد ناگهان به پایین سقوط و فوت می‌کند.
تحقیقات مأموران نشان داد مرد فوت شده مهمان طبقه چهارم ساختمان مسکونی بوده که به طرز مرموزی در سقوط از پشت بام جان خود را از دست می‌دهد. همچنین مشخص شد مالک طبقه چهارم مرد سالخورده‌ای به نام دایی است که هر روز تعدادی از خلافکاران و معتادان در خانه‌اش گرد هم می‌آیند مواد مصرف می‌کنند. بنابراین مأموران از صاحبخانه و مهمان‌های او تحقیق کردند.
صاحبخانه در بازجویی‌ها قبول کرد که مرد فوت شده مهمان او بوده‌است، اما مدعی شد که دلیل مرگ او را نمی‌داند و لحظه حادثه او در خانه‌اش خواب بوده است.
یکی از دوستان احسان درباره سقوط مرگبار گفت: احسان از سارقان سابقه دار است و چند باری به اتهام سرقت راهی زندان شده بود. او ورزشکار بود و هر روز فیلم‌های هالیوودی می‌دید و علاقه زیادی به بدلکاری داشت و برای همین به چند کارگردان هم مراجعه کرده بود تا در صحنه‌های سخت و خطرناک به عنوان بدل بازی کند، اما موفق نشده بود. احسان همیشه کار‌های عجیبی مانند حرکات نمایشی آکروبات‌بازان انجام می‌داد به طوریکه ما شگفت زده می‌شدیم. مثلاً از پنجره اتاقی به پنجره اتاق دیگری می‌پرید و گاهی هم با بستن طناب به کمرش از پشت بام ساختمان از پنجره وارد خانه می‌شد. وی ادامه داد: امروز من و تعدادی از دوستانم مهمان خانه دایی بودیم که احسان هم به جمع ما اضافه شد تا اینکه ساعتی قبل متوجه صدایی از داخل کولر شدیم. پس از این من و احسان به پشت بام رفتیم تا ایراد کولر را بر طرف کنیم که متوجه شدیم تسمه پمپ آن دچار مشکل شده است. احسان مرا به خیابان فرستاد تا تسمه پمپ کولر بخرم و خودش مشغول تعمیر آن شد. بعد از اینکه من از پشت بام پایین آمدم او شیلنگ آب کولر را باز می‌کند و یک طرف آن را به پایه کولر می‌بندد و طرف دیگرش را به دور کمرش گره می‌زند و قصد دارد به صورت آکروبات‌بازان از پشت بام و از طریق پنجره وارد اتاق شود و دوستان را شگفت زده کند که در میانه راه شیلنگ پاره می‌شود و به پایین سقوط می‌کند.
در ادامه مأموران به پشت بام رفتند و مشاهده کردند قسمتی از شیلنگ آب کولر پاره شده و به پایه کولر بسته شده است.
همزمان با ادامه تحقیقات درباره این حادثه جسد مرد فوت شده برای انجام آزمایش‌های لازم به دستور قاضی رضوانی به پزشکی قانونی فرستاده شد.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار