وب سرویس پرواز‌های داخلی و خارجی سیتی نت
کد خبر: 965361
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/00438L
تاریخ انتشار: ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۴
وب سرویس پرواز‌های داخلی و خارجی توسط سیتی نت

یکی دیگر از عنوان‌های سیتی نت و فعالیت‌های انجام شده توسط متخصصین این شرکت، نرم افزار ویژه آژانس‌های هواپیمایی و شرکت‌های رزرواسیون خدمات گردشگری بوده که وب سرویس پروازهای داخلی و خارجی می‌باشد. دقت داشته باشید توسط این سرویس در شرکت‌های هواپیمایی اقدام به ارائه خدمات آنلاین و فروش لحظه‌ای پرواز‌های داخلی و خارجی می‌نمایند. همچنین امکان نمایش و خرید پرواز‌های سیستمی ایرلاین‌های داخلی، گزارش فروش بلیط، فهرست تراکنش ها، درخواست استرداد پرواز‌های چارتر، استرداد آنلاین پرواز‌های کیش ایر، پرواز‌های چارتر کنندگان منتخب سیستم سپهر، پرواز‌های چارتر سیستم مقیم و پرواز‌های چارتری سیستم راویس نیز به نمایش گذاشته می‌شود. با این حال در این نرم افزار امروزه تعداد زیادی آژانس و شرکت گردشگری امکان ارائه فروش لحظه‌ای پرواز و هتل را در سراسر جهان دارند به طوری که می‌توان با استفاده از این وب سرویس به صورت آنی به بیش از ۴۵۰ هزار هتل و ارائه خدمات در بیش از ۳۰ هزار شهر دنیا دسترسی داشت. همچنین با توجه به اینکه در این وب سرویس قیمت‌ها به صورت رقابتی است بطور حتم نرخ آن به صورتی بوده که در پایین‌ترین حد خود ارائه می‌شود و از طرفی لازم است بدانید امکان ارائه اطلاعات در فرمت‌های استاندارد وجود دارد.
 
وب سرویس پرواز‌های داخلی و خارجی سیتی نت
فرهنگ کاری شرکت سیتی نت

با وجود عنوان‌های سیتی نت که بسیار مهم و حیاتی است مشاهده می‌شود از نیرو‌های متخصص، جوان و تحصیلکرده در این شرکت استفاده شده و همچنین پروژه‌های بسیار بزرگی در سال‌های اخیر توسط این شرکت اجرا شده است. در شرکت سیتی نت فضای کاری به گونه‌ای بوده که آرام و دوستانه است و همکاران سعی می‌کنند تا دارای روحیه بالا بوده و کار‌های گروهی را به بهترین نحو ممکن انجام دهند. در این شرکت مسئولیت‌ها و وظایف به صورت جداگانه برای افراد مشخص شده است و به طور کلی می‌توان گفت مهمترین هدف مشترک افراد در این شرکت، استفاده از ابزار‌های کاربردی و متد‌های جدید و به روز می‌باشد.

وب سرویس هتل سیتی نت

وب سرویس هتل همانطور که گفته شد از دیگر عنوان‌های سیتی نت بوده که در حال حاضر امکان رزرو هتل به صورت آنلاین را برای افراد مهیا نموده است. در این شرکت علاوه بر امکان رزرو هتل‌های داخلی رزرو هتل خارجی نیز وجود دارد و همچنین می‌توان به صورت آنلاین اقدام به استرداد هتل خارجی نیز نمود. لازم است بدانید به اندازه پرواز فروش آنلاین هتل وجود نداشته، زیرا این زیرساخت تازه شروع شده است و تعداد هتل‌هایی که فروش آنلاین دارند خیلی پایین می‌باشد. اما با این حال مشاهده می‌شود در صنعت گردشگری حدود ۲۰ درصد هتل‌های ایران در حال حاضر به صورت آنلاین به فروش می‌رسد. البته این در حالی است که امروز تمامی هتل‌های خارجی فروش آنلاین دارند و کار را برای مشتریان آسان نموده است.
 
وب سرویس پرواز‌های داخلی و خارجی سیتی نت
وب سرویس خارجی

مانند وب سرویس داخلی، بین ایرلاین‌های خارجی ترکیش، امارات، قطری، ایران نیز سیستم پرواز آمادئوس برقرار است. شما می‌توانید برای دریافت وب سرویس این پروازها، با ایرلاین‌های داخلی ارتباط برقرار کنید و حداقل یک سال با آن‌ها کار کنید. پس از تایید از سوی ایران ایر، شما به آمادئوس ایران معرفی می‌شوید و به پرواز‌ها دسترسی خواهید داشت. همچنین لازم است بدانید که پیاده سازی وب سرویس آمادئوس کار پیچیده‌ای است که شرکت‌های کمی مانند فرانگر مجوز پیاده سازی وب سرویس را ارائه می‌کنند.

از جمله وب سرویس‌های خارجی دیگر می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:
• وب سرویس پرتو
• galileo
• وب سرویس ایالتی itati

وب سرویس بلیط هواپیما

یکی از مهمترین سیاست‌ها برای اغلب شرکت‌های هواپیمایی و آژانس‌های هواپیمایی با توجه به فضای رقابتی این عرصه، کسب رضایت مشتریان است. به همین خاطر شما به عنوان مدیر سعی می‌کنید تا از عوامل مختلفی کمک بگیرید تا بتوانید رضایت مشتریان خود را به طور کامل بدست آوردید.

وب سرویس بلیط هواپیما یکی از خدماتی است که نیاز‌های مسافران را در زمان کوتاهی برطرف می‌کند. در واقع این سرویس یک ابزار است که به سایت شما امکان می‌دهد تا مشتریانی که برای مشاهده بلیط هواپیما به وب سایت شما مراجعه نموده اند، بتوانند بلیط‌های بقیه فروشندگان بلیط هواپیمایی را مشاهده کنند و این باعث می‌شود تا کاربران وب سایت شما، دیگر به وب سایت‌های دیگر جابه جا نشوند و در زمان آن‌ها نهایت صرفه جویی شود.
 
وب سرویس پرواز‌های داخلی و خارجی سیتی نت
وب سرویس پرواز‌های داخلی

در بحث فروش بلیط هواپیما می‌توان بلیط‌ها را متناسب و متعلق به شرکت‌های هواپیمایی داخلی و شرکت‌های هواپیمایی کشور‌های خارجی دانست. با توجه به اینکه در ایران ۲۰ ایرلاین وجود دارد، شما نیاز دارید تا پرواز‌های تک تک این ایرلاین‌ها را چک کنید و بلیط‌های فعال آن‌ها را بررسی نمایید. برای دسترسی به این مهم، سیستم‌های وب سرویسی از جانب ایرلاین‌ها به شما با شرایطی ارائه می‌شود که می‌تواند توسط بات‌ها و برنامه نویسی که دارند صندلی‌های خالی پرواز‌ها را به طور کامل چک کنید.

وب سرویس‌ها با توجه به اینکه سیستم فروش شرکت‌های هواپیمایی بر اساس چه سیستمی هستند، می‌توانند وب سرویس‌های مختلفی داشته باشند که در این صورت نیاز به اخذ تمام این وب سرویس‌ها از این شرکت‌های هواپیمایی می‌باشد. پس اگر بخواهیم مثال‌هایی در مورد وب سرویس داخلی و خارجی بزنیم ابتدا می‌توان از وب سرویس‌های داخلی نام برد که عبارتند از:

• وب سرویس پرواز‌های سیستمی برای ایرلاین‌های متصل به سیستم گابریل
• وب سرویس ماهان
• وب سرویس آمادئوس
• وب سرویس گابریل
• وب سرویس پرواز‌های چارتری
وایت لیبل
وایت لیبل یکی از راه‌های سریع برای طراحی سایت است که در واقع یک وب سایت آماده است که اطلاعاتی مانند:
• لوگو
• توضیحات
• رنگ سازمانی
• و ...

در آن بارگزاری می‌شود و شما می‌توانید در مدت کوتاهی (یک روز) یک سایت آماده داشته باشید. استفاده از وایت لیبل‌های مخصوص فروش بلیط هواپیما می‌تواند راهکار بسیار مناسب و سریعی برای ایجاد سایت فروش بلیط هواپیما باشد. از جمله ویژگی‌های وایت لیبل ها، طراحی آن برای همه نوع کسب و کار‌ها است که متناسب با نوع کاربری و ویژگی‌هایی که دارند انجام می‌شود. از جمله مثال‌هایی که در مورد کاربرد‌های وایت لیبل‌ها می‌توان گفت، وایت لیبل‌های تور، بلیط هواپیما و همچنین پرواز‌های چارتری هستند که امروزه شرکت‌های طراحی سایت با توجه به خدمات خاصی که گروه‌های مختلف کسب و کار دارند، سایت‌های آماده‌ای را برای راه اندازی سریع‌تر سایت و ورود به دنیای مجازی ارائه می‌کنند.

وایت لیبل فروش بلیط

وایت لیبل‌ها برای آژانس‌های مسافرتی می‌توانند وب سایت‌های آماده مناسبی برای فروش بلیط هواپیما باشند. از جمله ویژگی‌های وایت لیبل مناسب برای سایت فروش بلیط هواپیما می‌توان گفت:

• قابلیت رزرو هتل ها، بلیط هواپیماها، بلیط قطار‌ها مانند سایت فروش بلیط هواپیما و سایر سایت‌های آژانس‌های هواپیمایی
• هزینه‌های پایین این نوع از طراحی‌های سایت فروش بلیط هواپیما که مقرون به صرفه است.
• ارائه پشتیبانی برای وایت لیبل‌ها از طرف شرکت‌های سازنده
• امکان توسعه این وایت لیبل‌ها
• انتخاب کیفیت و نوع خدمات به دلخواه
• صرفه جویی در زمان برای طراحی سایت فروش بلیط هواپیما
• افزایش سرعت خدمت رسانی به کاربران و مشتریان خود
• گسترش حجم فروش
 
برگرفته از وب سایت سیتی نت https://citynet.ir
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار