بازداشت مرد شیطان‌صفت با ارابه شیشه دودی
کد خبر: 965119
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/00434R
تاریخ انتشار: ۱۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۲:۵۸
مرد شیطان‌صفت که سوار بر خودروی پژوی شیشه دودی در پوشش مسافربری زنان را ربوده و در حاشیه تهران به آن‌ها تعرض می‌کرد سرانجام به دام پلیس افتاد.
سرویس جامعه جوان آنلاین: به گزارش خبرنگار ما، بی‌توجهی مدیران شهری نسبت به ساماندهی کردن مسافربران شخصی به آسیب‌های اجتماعی بسیاری منجر می‌شود. این موضوع سبب شده است تا تبهکاران در پوشش مسافربری اقدام به تشکیل باند‌های زورگیری، آدم‌ربایی، قتل یا تجاوز به نوامیس مردم کنند. یکی از این پرونده‌ها شامگاه ۲۸‌آذرماه سال گذشته تشکیل شد. آن شب زن جوانی به مأموران پلیس تهران خبر داد از سوی راننده یک خودروی مسافربر شخصی مورد آزار قرار گرفته‌است. او گفت: ساعت‌۱۹ در میدان راه‌آهن منتظر تاکسی بودم تا به خانه‌ام در نازی‌آباد بروم، اما از تاکسی خبری نبود.
بعد از آن بود که یک خودروی پژو پارس نقره‌ای توقف کرد و بعد از گفتن مسیرم به راننده که مردی حدوداً ۳۰‌ساله بود سوار شدم. راننده، اما بعد از طی مسافتی تغییر مسیر داد که اعتراض کردم. او به اعتراضم توجهی نکرد و در‌ها و شیشه‌های ماشین را هم قفل کرد. خواستم از راننده‌های عبوری درخواست کمک کنم که دیدم شیشه‌های ماشین هم دودی است. از شدت ترس نمی‌دانستم چه‌کار کنم که او در حاشیه آزاد راه تهران قم در محلی خلوت توقف کرد. بعد هم با تهدید چاقو به من تعرض کرد و در تاریکی شب من را رها کرد و گریخت.
بعد از مطرح شدن شکایت پرونده به دستور بازپرس دادسرای امور جنایی در اختیار تیمی از کارآگاهان اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران قرار گرفت. بررسی‌ها در این باره جریان داشت تا اینکه شکایت‌های مشابهی به کلانتری‌های تهران گزارش شد. مشخصاتی که شاکیان از مرد مسافربر در اختیار پلیس گذاشته بودند با مشخصاتی که اولین شاکی در اختیارشان گذاشته‌بود، مطابقت داشت بنابراین مشخص شد که مرد شیطان‌صفت به همان شیوه زنان را ربوده و در حاشیه شهر به آن‌ها تعرض می‌کند. همچنین مشخص شد که متهم همه زنان را بین ساعت‌های ۱۹ تا ۲۲ در محدوده‌های متروی نواب یا میدان راه‌آهن شناسایی و آن‌ها را در دام سیاه خود گرفتار کرده است.
در حالی که شکایت‌ها علیه متهم همچنان در جریان بود مأموران پلیس با اطلاعاتی که شاکیان در اختیارشان گذاشتند موفق شدند شماره پلاک خودروی متهم را شناسایی و مالک آن را که مجرمی سابقه‌دار بود شناسایی کنند. بعد از به دست آمدن این اطلاعات کارآگاهان پلیس اول مرداد‌ماه متهم را سوار بر خودروی خود حوالی افسریه بازداشت کردند. متهم در بازجویی‌های اولیه جرمش را انکار کرد، اما وقتی با شاکیان مواجه شد چاره‌ای جز اعتراف نداشت.
سرهنگ کارآگاه علی گودرزی، معاون مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی پایتخت
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار